6 تا از بهترین مراکز خرید پاتایا تایلند

مراکز خرید پاتایا

همه شهر ساحلی پاتایا را به عنوان یک مرکز تفریحی و محلی برای گذراندن اوقات فراغت می شناسند تا شهری برای خرید کردن؛ با این حال چند مرکز خرید کوچک و بزرگ در پاتایا وجود دارند که در آنها می توانید اجناسی از طراحان معروف را پیدا کنید. وجود غذاخوری های خیلی خوب، سینما و سالن بولینگ در این مراکز خرید باعث جذابیت بیشتر این مراکز شده است. اکثر مراکز خرید برتر پاتایا در جاده ساحلی، مخصوصا به طرف انتهای جنوبی آن قرار دارند. در لیست ما چند تا از این بازارها که به فاصله خیلی کمی از یکدیگر قرار دارند معرفی شده اند. بیشتر این مراکز خرید پارکینگ های خوبی دارند و در مسیر خیلی از آنها تاکسی و اتوبوس کار می کند که دسترسی به آنها را نسبتا آسان نموده است. مراکز خریدی که در اینجا آورده ایم، مکان های بسیار پرطرفداری هستند.

مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا Central Festival

مرکز خرید سنترال فستیوال، بلند ترین و برجسته ترین ساختمان جاده ساحلی پاتایا می باشد که از زمان افتتاحش در سال 2009، به مکان شتاخته شده ای برای خرید و غذا خوردن، تبدیل شده است. سنترال مال از 313 فروشگاه در هفت طبقه تشکیل شده است و بقیه طبقات ساختمان به هتل هیلتون پاتایا اختصاص دارند. در کنار فروشگاههای متعارف سنترال فستیوال، می توانید نام های معروفی مثل زارا، نورث فیس و کالوین کلین را ببینید. در مرکز خرید فستیوال پاتایا ، همچنین فروشگاه لوازم برقی و رستوران هم وجود دارد. 10 پرده سینمایی یا همان سینمای شهری و 16 مسیر برای بازی بولینگ در سالن بولینگ این مرکز از دیگر امکانات آن هستند.

مرکز خرید رویال گاردن پلازا پاتایا Royal Garden Plaza Pattaya

با وجود یک هواپیمای قرمز براق و یک بالن سفید و زرد که تا سقف ساختمان بالا رفته و ظاهر ساختمان را منحصر بفرد ساخته، مرکز خرید رویال گاردن پلازا یکی از برجسته ترین ساختمان ها را در پاتایا دارد. درون ساختمان گلچینی از فروشگاههای شیک و تاثیرگذار شامل لی وایز، کانورس،Van Dutch و خیلی های دیگر قرار دارند. جاده ساحلی فرعی با رستوران های فست فود و سایر رستوران ها، به مکانی معروف برای غذا خوردن تبدیل شده است که قبل از خرید می توانید در آنها غذا بخورید. مرکز خرید رویال گاردن به ریزورت و اسپای پاتایا ماریوت وصل است. بیشتر فضای طبقه بالایی مرکز خرید رویال گاردن پلازا به موزه باور داری یا نه! اختصاص داده شده است و بنابراین می توانید در مرکز خرید رویال گاردن چیزی بیشتر از خرید کردن را تجربه کنید.

مرکز خرید مایک Mike Shopping Mall

مرکز خرید مایک، با بقیه مراکز خرید آمده در لیست ما متفاوت است و بیشتر طبقه همکف آن به غرفه های فروش لباس های مخصوص ساحل، کیف و کفش و دیگر لوازم جانبی اختصاص دارد. قیمت های اجناس مرکز خرید مایک ارزان است و می توانید سوغاتی های ارزان در اینجا پیدا کنید. پارکینگ مرکز خرید مایک در جاده دوم فرعی قرار دارد که اغلب یک بازار میوه های تازه است و در پشت بام مرکز خرید یک استخر شنای عمومی و یک کافه کوچک با منظره زیبایی از ساحل قرار دارد.

مرکز خرید پاتایا اونیو Pattaya Avenue

مرکز خرید پاتایا اونیو، به شکل یک بازار اوپن با مجموعه ای از رستوران های عالی و بازار شبانه ای که دقیقا در جلوی مرکز خرید قرار دارد، می تواند یک تجربه خرید لذت بخشی باشد. فروشگاههای طبقات بالایی مربوط به برند های معروف بین المللی شامل آدیداس، کوئیک سیلور و پلی بوی هستند که تخفیفات خوبی دارند. در حالیکه طبقات پایینی، پر از فروشگاههای محلی و همینطور یک سوپر مارکت به اسم ویلا هستند. همچنین وجود سینما و بولینگی که تا دیر وقت باز هستند، پاتایا اونیو را به یک مکان تفریحی خوب تبدیل کرده است.

مرکز خرید اوتلت مال پاتایا Outlet Mall Pattaya

مرکز خرید اوتلت مال پاتایا به خاطر اینکه گزینه ای برای تفریح و سرگرمی ندارد، به جای آن تخفیف بیش از 70 درصد برای لوازمی از مارک های معروف دارد. مرکز خرید اوتلت از دو ساختمان تشکیل شده که از یکی از آنها وارد مرکز خرید و از دیگری خارج می شوید. در مرکز خرید اوتلت مال پاتایا برند های معروفی مثل نایک، تیمبرلند، وارنر برو استودیو، لاکوست، آدیداس، لی وایز، سامسونت و خیلی های دیگر را می توانید ببینید. طبقه پایینی ساختمان اصلی مرکز خرید به نام Premium Fashion Mall شامل بازار خیابانی و بسیاری از برندهای محلی و بین المللی است که رستوران و غذا خوری در مرکز خرید اوتلت، خیلی کم پیدا می شود.

مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا Central Center Pattaya

مرکز خرید سنترال سنتر بیشتر به بیگ سی نورث، معروف است تا با هم نام جوانترش در جاده ساحلی اشتباه گرفته نشود. در مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا یا همان بیگ سی نورث 130 فروشگاه و امکاناتی شامل 5 سینمای شهری، مجموعه ای از رستوران های خوب و یک مرکز IT  مختص وسایل الکتریکی وجود دارد. در وسط سنترال سنتر یک سوپر مارکت هم وجود دارد که  از تهویه هوای مطبوع بسیار عالی برخوردار می باشد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
بهترین مراکز خرید پاتایا تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری