25 تا از بهترین رستوران های بانکوک تایلند

رستوران های بانکوک

اگر در بانکوک به دنبال سبک خاصی از رستوران و طعم بی نظیر غذا هستید، رستوران های زیادی با آشپزهای مشهور بین المللی شان، منتظر شما هستند. با گزینه های زیادی که برای انتخاب در سراسر بانکوک (بعنوان پایتخت تایلند) وجود دارند، ممکن است برای انتخاب برترین ها دچار سردرگمی شوید. در این مطلب سعی کرده ایم تا لیستی از پرطرفدارترین و بهترین رستوران های بانکوک را به شما ارائه دهیم؛ با ما همراه باشید.

رستوران لی دی یو بانکوک تایلند Le Du Restaurant

اگر در بانکوک به دنبال یک رستوران شیک با غذا های خلاقانه هستید، رستوران لی دی یو می تواند بهترین انتخاب باشد. در رستوران لی دی یو واقع در خیابانی پر از غذا خوری های تازه تاسیس که بی شباهت به بهشت نیستند، می توانید غذا های خلاقانه دست پخت آشپز جوان تایلندی را امتحان کنید. این آشپز جوان به همراه تیم اش، به خاطر استفاده از روش های رویایی در پخت انواع غذا، نظر سخت گیر ترین منتقدان را جلب نموده است. رستوران لی دی یو، به زبان تایلندی به معنی “فصل” است که علیرغم نام فرانسوی اش، اصلا یک رستوران فرانسوی نیست. منوی آن را باید با روش آشپزی یک آشپز جوان و خلاق تعریف کرد که از غذاهای سنتی تایلندی و غذاهای بین المللی الهام گرفته است. در اینجا جوان بودن به معنای تازه کار و آماتور نیست و آشپز رستوران لی دی یو(آشپز تون Ton)دارای سابقه کاملی در آشپزی می باشد.

رستوران بانکر بانکوک تایلند Bunker

رستوران بانکر شهر بانکوک، رستورانی سه طبقه است که غذاهای  اروپایی و بعضی از فست فود های آمریکایی را با کیفیت بسیار عالی سرو می کند. در منوی این رستوران شیک و مدرن، طعم های بسیار تاثیر گذار با سالاد هایی که به صورت خام سرو می شوند و Foie gras یا جگر چرب خامه ای و پاستای بی نظیر ارائه می شود. در رستوران بانکر، غذاهای بسیار سالم سرو می شوند و فضای رستوران که مطابق با مد روز دکور شده، یک فضای صمیمی است. سرویس دهی در رستوران مجلل بانکر هم بی عیب و نقص می باشد که همه اینها موجب قرار گرفتن رستوران در رده بهترین رستوران های بانکوک شده است.

رستوران ایسایا سیامس کلاب بانکوک تایلند Issaya Siamese Club

رستوران ایسایا بانکوک، در واقع یک خانه قدیمی با قدمت 100 ساله است که در وسط باغی سرسبز و زیبا قرار دارد و دارای ایوان و پله های چوبی است که فضای رمانتیکی برای غذاخوردن های دو نفره و قرارهای عاشقانه می باشد. این خانه زیبا که به رستوران تبدیل شده است، یک مکان توریستی محسوب نمی شود و خدمات استثنایی ارائه کرده و غذاهای معروفی را سرو می کند که آشپز آن لان کیتیچایی است و همه اینها، ایسایا را به یکی از برجسته ترین رستوران های بانکوک تبدیل کرده است.

رستوران ایت می بانکوک تایلند Eat Me

رستوران ایت می بانکوک نام یکی از رستوران های بی نهایت وسوسه انگیز و جذاب است که در Soi Convent واقع در ناحیه سیلوم می باشد و شهرتش را به خاطر سرو غذاهای بین المللی بسیار خوشمزه، نوشیدنی های خوب و دسر های بسیار لذیذ و خوش طعم بدست آورده است. با وجود رستوران های رنگارنگ در بانکوک، رستوران ایت می،  سالهاست که یکی از رستوران های خوشنام و مملو از مشتری پایتخت می باشد و با وجود نمایشگاههای هنری، همه چیز همیشه در حال تغییر و منوی مبتکرانه  و لباس کارکنان  رستوران که به شکل هوشمندانه ای انتخاب شده، تر و تازه است.

رستوران مزالونا هتل لبوا بانکوک تایلند Mezzaluna at Lebua Hotel

رستوران مزالونا در هتل لبوا بانکوک، یک سالن غذاخوری واقعا استثنایی می باشد که به شکل گنبدی طلایی در طبقه شصت و پنجم هتل ساخته شده است. مزالونا به خاطر منوی چهار یا هفت تایی اش که هر روز هم تغییر می کند، معروف شده است و منوی متغییر رستوران مزالونا، یک منوی بین المللی است که توسط آشپزی خلاق و ماهر تهیه می شود. آشپز ریوکی کاوازاکی را می توان هم تراز بزرگان عرصه آشپزی مثل پیر گگنایر و ژوئل روبوچون، به حساب آورد که از اعتماد به نفس بالایی هم برخوردار است. رستوران مزالونا، رستوران گرانی می باشد که اگر می خواهید شخصی را در موقعیت خاصی سورپرایز کنید، مزالونا تمام آپشن های لازم را دارد.

رستوران ساهرینگ بانکوک تایلند Suhring

رستوران شورینگ بانکوک، جزء رستوران هایی است که در هر شهری در دنیا تاسیس گردد، زینت بخش آنجا خواهد شد و مزیت های زیادی برای شهر در پی داشته است. منوی مدرن آلمانی رستوران واقعا استثنایی می باشد و دکور و تزیینات رستوران شورینگ، بسیار اصیل و خانوادگی است که باعث جذب مشتری می شود. رستوران شورینگ را دوقلوهای آشپز معروف آلمانی، توماس و ماتیاس شورینگ، افتتاح کردند. این دو برادر که به خاطر برگزاری جشن افتتاحیه رستورانشان در مزالونا شخصیت های شناخته شده ای هستند، در رستوران شان غذاهای فصلی آلمانی را سرو می کنند که تا قبل از این در بانکوک مخصوصا برای طرفداران رستوران های عالی، غذاهای ناشناخته ای بودند.

رستوران فری برد بانکوک تایلند Freebird

رستوران فری برد یا پرنده رهای بانکوک، یکی ازانواع جدید رستوران های افتتاح شده در پایتخت تایلند است و هدف این نسل تازه از رستوران ها، سرو غذاهای ابتکاری با کیفیت بسیار عالی می باشد که به شیوه مرسوم و در فضایی دوست داشتنی سرو می شوند. رومیزی های سفید و سرویس های نقره رستوران فری برد و نقاشی های دیواری و چراغ های انتزاعی سقف رستوران و آهنگ های تند و هیجانی پخش شده از استریو، رستوران را به مکانی جذاب و دیدنی تبدیل کرده اند. در آشپزخانه رستوران هم از تمام ترفند های آشپزی به نحو احسنت استفاده می شود.

رستوران لآتلییر دجوئل روبوچون بانکوک تایلند L’Atelier de Joel Robuchon

رستوران لاتلییر دی ژوئل روبوچون بانکوک، رستوران تازه تاسیسی است که در اوایل 2015 افتتاح شد و باعث تحول عظیمی در صنعت رستوران داری پایتخت شده است. در رستوران ژوئل روبوچون سعی شده غذاهای فرانسوی دقیقا با همان طعم و مزه منحصر بفرد و سبک و سیاق پخت و مواد اولیه تهیه و سرو شوند. رستوران لاتلییر بانکوک یکی از مجموعه رستوران های شیک و با پرستیژی است که توسط ژوئل روبوچون، آشپز معروف فرانسوی اداره می شود و  Gault Millauبه این آشپز معروف لقب آشپز قرن را اعطا کرده است. ژوئل روبوچون، همچنین مفتخر به دریافت 28 نشان و ستاره از میچلین برای رستوران های سرتاسر دنیا شده است. البته خود ژوئل، هر روز در آشپزخانه رستوران لاتلییرحضور ندارد(ولی مکررا از رستوران دیدن می کند تا از رعایت استانداردهای بالا در رستوران مطمئن شود) و آشپزخانه توسط سرآشپز اولیویه لیموزین هدایت می شود. اولیویه لیموزین قبلا آشپزخانه رستوران لاتلییر دی ژوئل روبوچون در لندن که دو ستاره میچلین دارد را اداره می کرد.

رستوران بولان بانکوک تایلند Bo Lan

رستوران بولان بانکوک که سالها یکی از بهترین های بانکوک است و به خاطر گرانی برای صرف غذا به صورت هر روزه مناسب نیست. این رستوران جزء مکان هایی  می باشد که مناسب دعوت از دوستان خاص و فهمیده است یا می توانید برای تاثیر گذاشتن روی توریست ها و مسافرانی که فکر می کنند همه رستوران های بانکوک را قبلا امتحان کرده اند، آنها را به رستوران بولان ببرید. نام بولان، برگرفته از اسم دو آشپز رستوران یعنی بو و دیلان جونز است که هر دوی آنها تحت نظارت دیوید تامپسون آشپز رستوران Nahm لندن که دو ستاره میچلین دارد، کار می کنند.

رستوران المنت هتل اوکیورا پرستیژ بانکوک تایلند  Elements at Okura Prestige Hotel

صرف شام در رستوران المنت هتل اوکیورا بانکوک، یک تجربه واقعا به یاد ماندنی است که غذاهای بی نظیر و استثنایی از سرتاسر دنیا را درفضایی آرام و ساکت سرو می کند. آشپزخانه رستوران المنت، اوپن ست می باشد و رستوران دارای تراس خیره کننده ای است و  یک رستوران در سطح جهانی می باشد که به مهمانان خود با ارائه غذاهای عالی خوش آمد می گوید. رستوران المنت بانکوک واقع در طبقه بیست و پنجم هتل اوکیورا پرستیژ به شکل بسیار ایده آل و کاملی اداره می شود و رفتن به رستوران المنت بسیار راحت است و از ایستگاه  بی تی اس Ploenchit  یک مسیر پیاده رو وجود دارد که مستقیما به رستوران المنت می رسد.

رستوران گاگان بانکوک تایلند Gaggan

رستوران گاگان بانکوک در واقع یک خانه جذاب به جا مانده از زمانی است که تایلند کشوری مستعمره ای بود. این خانه زیبا با نمای سفید در طرف ساکت و آرام جاده لانگ سوآن قرار گرفته است و به خاطر حجم زیاد مشتریان رستوران گاگان، لازم است برای غذا خوردن در اینجا حتما از قبل میز رزو کنید. در گاگان غذا های خوشمزه هندی سرو می شود و مغز متفکر و آشپز این رستوران آشپز گاگان می باشد که در کلکته متولد شده است. آشپز گاگان، دارای کارنامه درخشانی در آشپزی می باشد که قبل از اینکه در سال 2010 رستوران خودش را افتتاح نماید، مدتی آشپز بیل کلینتون بود و همچنین در El Bulli  اسپانیا که شهرت جهانی دارد، کارآموزی کرده است. رستوران زیبای گاگان بانکوک به خاطر سرو غذاهای هندی ابتکاری آشپز گاگان، از زمان افتتاحش تا کنون به یکی از معروف ترین رستوران های بانکوک تبدیل شده است.

رستوران گینزا سوشی-ایچی بانکوک Ginza Sushi-Ichi

رستوران گینزا سوشی ایچی بانکوک، واقع در هتل گرند حیات می باشد و با وجود اینکه تنها یک سال از افتتاحش می گذرد، یکی از بهترین رستوران های سوشی در بانکوک است. قبل از هر گونه توضیح بیشتری، مهم است بدانید که سوچی ایچی مثل بقیه رستوران هایی که برای خوردن سوشی می روید، نیست. رستوران گینزا، دارای نشان میچلین و وابسته به گینزای توکیو است که برای صرف غذا در رستوران گینزا هم باید از قبل میز رزو کنید. گینزا هم رستوران گرانی است اما اگر با هنر درست کردن سوشی واقعی به سبک رستوران های ژاپنی آشنایی داشته باشید، علت این گرانی را درک می کنید.

رستوران لی نورماندی هتل ماندارین اورینتال بانکوک تایلند Le Normandie at Mandarin Oriental Hotel

رستوران لی نورماندی بانکوک در هتل ماندارین اورینتال از زمان افتتاحش یعنی چهل سال پیش تا کنون بهترین رستوران بانکوک است و غذاهای فرانسوی فوق العاده منحصر بفردی دارد که در راس برترین رستوران های شهر بانکوک قرار دارد. رستوران لی نورماندی، دارای دکور بی نهایت جذاب و خیره کننده ای است و همچنین رو به رودخانه چائو پرایا قرار دارد و از این جهت منظره ای که از رستوران می بینید، منظره بسیار زیبایی می باشد. غذاهای لذیذ و خوشمزه رستوران لی نورماندی هم تحت نظارت آشپز آرنولد دونالد ساتیر تهیه می شوند که از زمان افتتاحش تا کنون، آشپزهای دارای نشان ستاره میچلین بی شماری مثل میشل روکس و کریستین باو را در استخدام خود داشته است.

رستوران ساولبرگ هتل اورینتال بانکوک تایلند Savelberg at Oriental Residence

رستوران ساولبرگ، در سال 2015 در هتل اورینتال بانکوک افتتاح شد و توسط هنک ساولبرگ اداره می شود که یک آشپز مورد تحسین منتقدان است. آشپز ساولبرگ، در کارنامه خود آشپزی در چهار رستوران مختلف دارنده نشان میچلین را در کشور هلند دارد. برخلاف دیگر رستوران های وابسته به میچلین در بانکوک(مثل رستوران لاتلییر دی ژوئل روبوچون)، آشپز ساولبرگ هر روز فرد اصلی در آشپزخانه رستوران است و تمام غذاها با همکاری و نظارت او تهیه می شوند. آشپز ساولبرگ تمام تلاش خود را روی رستوران ساولبرگ بانکوک متمرکز کرده است و از این رو می توانید اطمینان داشته باشید که در رستوران ساولبرگ یک وعده غذایی که آشپز معروفی تهیه کرده است را می خورید. قیمت هر وعده ناهار در رستوران ساولبرگ 1800 بات تایلند است، در حالیکه قیمت منوی مزه این رستوران از 3000 هزار تا 4300 بات است.

رستوران ناهم هتل متروپولیتن بانکوک تایلند Nahm at Metropolitan Hotel

نام رستوران ناهم بانکوک باهمیشه در میان فهرست بهترین رستوران های دنیا قرار دارد و آشپزی که دارای نشان ستاره میچلین است، اداره امور آشپزی رستوران را بر عهده دارد. در رستوران ناهم غذاهای تایلندی سرو می شود که طبق دستور پخت سنتی شان و با موادی دارای بهترین کیفیت، درست می شوند و بسیار لذیذ و خوشمزه اند. اگر گردشگری باشید که زیاد به بانکوک سفر می کنید و یا اولین باری باشد که قرار است غذای تایلندی بخورید، رستوران ناهم شما را با غذا های لذت بخش و خارق العاده اش شگفت زده می کند.

رستوران اینوتسا ایتالیانا بانکوک تایلند Enoteca Italiana

رستوران اینوتسا ایتالیانا، بدون شک موفق ترین رستوران ایتالیایی در بانکوک است و علیرغم اینکه رستوران ایتالیانا در انتهای خیابان بسیار باریکی پنهان شده، هر روز پر از مشتری می باشد و حتما باید از قبل میز رزو کنید. رستوران اینوتسا بانکوک در میان کسانی که به خوردن غذای خوب علاقه شدیدی دارند، رستوران شناخته شده و معروفی است. رستوران نوتسا در راهنمای سفر و رستوران های بانکوک، همیشه در رده های بالای بهترین های بانکوک قرار دارد که البته قیمت غذاها کمی بالاست اما غذا خوردن در چنین جایی واقعا ارزش هزینه کردن را دارد.

رستوران اسرابوآ هتل سیام کمپینسکی بانکوک تایلند Sra Bua at Siam Kepinski Hotel

رستوران اسرابوآ بانکوک، یک رستوران عالی است و غذاهای تایلندی که تا به حال در هیچ کجا ندیده و نخورده اید را سرو می کند. رستوران اسرابوآ که در طبقه همکف هتل کمپینسکی قرار دارد، با سقف های بلند و آثار عتیقه و تزئینات تایلندی دکور شده است. اسرابوآ به معنی نیلوفر آبی می باشد و مشخصه اصلی رستوران اسرابوآ هم وجود گل های نیلوفر آبی و زنبق است که به دکور رستوران اضافه شده و آن را بسیار زیبا ساخته است. پر طرفدارترین میز رستوران، میز گوشه سمت چپ سالن ناهار خوری است به خاطر کنده کاری های زیبایی که روی سقف این قسمت صورت گرفته است. اما اگر می خواهید جایی که غذا می خورید کمی خصوصی تر باشد، می توانید اطاقک های دنج رستوران اسرابوآ را انتخاب کنید.

رستوران سن سی بانکوک تایلند Sensi

رستوران سن سی یکی دیگر از رستوران های درجه یک بانکوک است که تمام آپشن های رستوران های مدرن را داشته و غذاهای ایتالیایی که ابتکار آشپز رستوران هستند را سرو می کند. در رستوران سن سی بانکوک از دیدن دکور مدرن، رومیزی های سفید و سرویس فوق العاده جذاب آن لذت خواهید برد. با وجود غذاهای کلاسیک ایتالیایی که در سن سی سرو می شود، مهمانان شکی ندارند که یک غذای ایتالیایی شناخته شده را با روش طبخی جدید و ابتکاری تجربه می کنند. رستوران سن سی یک کسب و کار خانوادگی است، درحالیکه آشپز ایتالیایی در آشپزخانه مشغول است، همسرش در حال خوشامدگویی به مشتریان است. صمیمیت و احساس نابی که در سن سی وجود دارد تاثیر بسیار مثبتی روی مشتریان رستوران دارد. سرو غذای عالی و جو بسیار صمیمی، باعث شده پنج شنبه ها وقتی ساعت 19:00 وارد رستوران می شوید، هیچ میز خالی پیدا نکنید. برای غذای شام می توانید لاکارته را انتخاب کنید یا از میان 5 یا 7 منوی مزه یکی را انتخاب کنید. قیمت این منوها از 1890 بات تا 2690 بات است (این قیمت ها روزانه طبق نوع ارائه و عمل آوری تغییر می کنند).

رستوران واتر لایبرری چامچوری بانکوک تایلند Water Library Chamchury

رستوران واتر لایبرری در چامچوری بانکوک، یکی از نقش آفرینان اصلی در صنعت رستوران داری بانکوک از زمان افتتاحش یعنی 60 سال قبل تا کنون است. تیم موفق چامچوری رستوران های زیادی را در گوشه کنار پایتخت افتتاح کرده اند، اما چامچوری اصلی گل سرسبد آنهاست. بعضی وقت ها به رستوران چامچوری بانکوک با عناوینی مثل غرب معاصر یا اروپای پیچیده خطاب می شود، اما بعد از امتحان منوی اصلی رستوران، به نظر ما بهترین توصیفی که می توان از رستوران داشت، این است که به روز ترین غذاهای فرانسوی اندود شده( روکش دار) تمیز و پاک را سرو می کند. در چامچوری می توانید تعداد زیادی از غذاها مانند جگر چرب، گوش ماهی و خوراک کبوتر را امتحان کنید که با دستور پخت کلاسیک شان سرو می شوند.

رستوران لاتیبل دتی بانکوک تایلند La Table de Tee

رستوران لاتیبل دی تی بانکوک، رستورانی است که در آن از خوردن غذاهای فرانسوی که به شکل بسیار خوبی سرو می شوند، لذت می برید و فضای رستوران هم فضای رمانتیکی است. یکی از دلایل شلوغی و محبوبیت دائمی لاتیبل قیمت خوب منوی پنج تایی است که فقط 950 بات برای هر نفر است(البته به این مبلغ هزینه سرویس دهی اضافه می شود). ما در بانکوک رستوران های زیادی را امتحان کرده ایم اما هیچ کدام در کیفیت و قیمت به پای لا تیبل نمی رسند. رستوران کوچک لاتیبل در کوچه ای خلوت و آرام در منطقه سویی سالا دانگ قرار دارد که فقط 5 دقیقه از ایستگاههای BTSوMRT در جاده سیلوم فاصله دارد.

رستوران لیتل بیست بانکوک تایلند Little Beast

رستوران لیتل بیست بانکوک که غذاهای اسپانیایی خوشمزه ای سرو می کند، در یکی از جالب ترین محله های بانکوک قرار دارد. رستوران لیتل بیست در واقع یک بار رستوران می باشد که در حوالی تونگلور سویی سیزدهم قرار گرفته است و غذاهای رستوران با استفاده از تکنیک آشپزی کلاسیک فرانسوی و طعم ها و چاشنی های آمریکایی تهیه می شوند. واضح است که در لیتل بیست آشپز نان(Nan) و تیم اش همگی با عشق کار می کنند و نتیجه تلاش آنها یک ناهار خوری است که می توانید در آن از خوردن غذاهایی که ماهرانه آماده شده اند، لذت ببرید.

رستوران والز بلی بانکوک تایلند Whales Belly

رستوران والز بلی بانکوک، جزء رستوران هایی است که انتظارات و توقعات مشتری را بالا می برد که واقعا محیط دنج و راحتی دارد. سرویس دهی در رستوران والز بلی، به شکل صمیمانه ای است که انتظارات تمام مشکل پسندان را برآورده ساخته است و مطابق با هر سلیقه ای می باشد. آشپزخانه رستوران، تحت نظارت آشپز بلند پرواز جوانی اداره می شود که در تعدادی از معتبرترین رستوران های بانکوک تعلیم دیده است و با سلیقه غذایی خوبی که دارد، از تکنیک هایی در آشپزی استفاده می کند که در مدرسه معروف آشپزی اسپانیا ال بولی(el Bulli) از آنها استفاده می شود. مواد به کار رفته وارداتی اند و تضمین می کنند که والز بلی غذاهایی را سرو می کند که از باکیفیت ترین مواد موجود تهیه شده اند.

رستوران و کافه اسکارلت واین در هتل پالمن بانکوک تایلند Scarlett Wine Bar and Restaurant at the Pullman

رستوران و بار اسکارلت واین واقع در طبقه سی و هفتم هتل پالمن در ناحیه تجاری سیلوم، غذاهای بین المللی خوبی سرو می کند و دارای چشم انداز زیبایی از شهر بانکوک و آسمانخراش های همیشه در حال تغییر آن است. از لحظه ورود به اسکارلت واین، غرق جو صمیمی و گرم آن می شوید و تمام تنش ها و فشار های دنیای بیرون را در زیر نور ملایم رستوران فراموش می کنید. رستوران تقریبا یک طبقه از هتل را به خود اختصاص داده است. ناهار خوری اسکارلت به شکل هوشمندانه ای طراحی شده که آن را بدون نیاز به دیوار و پارتیشن به محیطی گرم و صمیمی تبدیل کرده است.

رستوران کوکوته فارم بانکوک تایلند Cocotte Farm Roast and Winery

رستوران کوکوته بانکوک رستورانی است که محلی ها به آن تعصب شدیدی دارند و غذاهای مخصوص هر فصل که با محصولات ارگانیک تهیه می شوند، در فصل مربوطه سرو می شوند. در رستوران کوکوته بانکوک، فارم مشروب های پراوازه فرانسوی هم در کنار غذا سرو می شود و استیک های کبابی، جوجه های کبابی و سالادهای تازه و خوشمزه ای که در کوکوته سرو می شوند، همگی محصول مزارع تایلند هستند( البته به غیر از گوشت استیک). رستوران کوکوته به خاطر مواد اولیه اش که همگی از مزرعه های تایلند سر میزهای رستوران آورده می شوند( یعنی از تولید به مصرف هستند) معروف شده است و اکثر شب ها پر از مشتری می باشد. فضای رستوران زیبای کوکوته بانکوک هم بسیار سرگرم کننده و پر انرژی است. پیشخدمت ها مدام در حال رفت و آمد هستند، در حالیکه آشپزها در آشپزخانه اوپن رستوران مشغول آشپزی اند. در رستوران کوکوته همچنین یک اغذیه فروشی وجود دارد که پنیر های صنعتی و گوشت های سالم می فروشد.

رستوران و غذاخوری سوپانیگا بانکوک تایلند Supanniga

رستوران سوپانیگا بانکوک به خاطر دستور پخت سنتی اش یکی از غذا خوری های معروف بانکوک است که غذاهای سنتی تایلندی به شکل اشتها آوری سرو می شوند و این غذاها جزء غذاهای سنتی ساحل شرقی و شمال شرقی تایلند می باشند. غذاخوری سوپانیگا بانکوک، به شکل راحت و شیکی دکور شده است و دارای تراسی بیرونی می باشد که برای نوشیدن مارتینی های قوی جای دنج و مناسبی است. غذاخوری ساپانیجا واقع در تونگ لور ارزش دارد که به خاطرش سفری را در امتداد جاده هشتم سویی داشته باشید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
بهترین رستوران های بانکوک تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری