15 تا از رستوران های ارزان در بانکوک تایلند

رستوران های قیمت مناسب در بانکوک

شهر بانکوک دارای رستوران های عالی و پرتعدادی می باشد که هر روز تعدادشان در حال افزایش است، اما مشکل اینجاست که تعدادی از این رستوران ها در یکی از هتل های لوکس پایتخت قرار گرفته اند و از اینروی رستوران های گرانی هستند. البته در بانکوک، رستوران های ارزانتر هم وجود دارد که غذاهایی از همه جای دنیا را می توانید در آنها سفارش دهید. بنابراین اگر نمی خواهید در رستوران های گران غذا بخورید، هنوز انتخاب های زیادی دارید که ما در اینجا به ارائه بهترین های آنها به لحاظ کیفیت و قیمت پرداخته ایم. قابل ذکر است که ما غذا و محیط این رستوران ها را امتحان کرده ایم و به شما توصیه می کنیم.

توجه: مبنای ما برای دسته بندی رستوران های ارزان و مقرون به صرفه در بانکوک رستوران هایی است که قیمت هر پرس غذای آنها زیر 1500 بات (واحد پول تایلند) است.

رستوران لی دیو Le Du Restaurant

رستوران لی دیو بانکوک، یک رستوران جدید است که به تازگی وارد صحنه ی رستوران داری و آشپزی بانکوک شده است. برای رفتن به رستوران لی دیو، حتما باید از قبل میز رزرو کنید چون اغلب اوقات رستوران پر از مشتری است. علیرغم نام فرانسوی اش، لی دیو اصلا یک رستوران فرانسوی نیست و در زبان تایلندی، لی دیو به معنی فصل است. دسته بندی منوی رستوران لی دیو، کمی سخت است و منوی آن را باید با روش آشپزی یک آشپز جوان و خلاق تعریف کرد که غذا های سنتی و بین المللی را در هم آمیخته و چیز جدیدی درست کرده است. در اینجا جوان به معنی آماتور و کم تجربه نیست و هر دو سر آشپز رستوران لی دیو دارای سابقه بی نظیری در آشپزی اند.

رستوران سون اسپونز Seven Spoons

رستوران سون اسپونز بانکوک، یک خانه ی کوچک چینی است که به رستوران تبدیل و در جاده ساکتی قرار دارد که اصلا به ذهن توریست ها و مسافران خطور نمی کند که می توانند یکی از بهترین رستوران های بانکوک را در اینجا پیدا کنند. رستوران سون اسپونز بانکوک، فضای بسیار کوچکی دارد و هر شب، میزها پر هستند. در رستوران سون اسپونز، نوعی از غذا های مدیترانه ای و غذا های بدون گوشت سرو می شود و راز محبوبیت این رستوران غذاهای خوشمزه، کوکتل های قوی و جو گرم و صمیمی آن می باشد. همه اینها رستوران سون اسپونز را به رستورانی تبدیل کرده که مشابه آن را در بانکوک به ندرت می توانید پیدا کنید و همچنین رستوران مقرون بصرفه و ارزانی می باشد. وقتی صورتحساب را برایتان می آورند، فکر می کنید رقم آن را چون رقم پایینی است، اشتباه دیده اید.

رستوران لا تیبل دی تی بانکوک La Table de Tee

رستوران لاتیبل دی تی بانکوک، یک رستوران فرانسوی است که غذاهای فرانسوی را به شکل بسیار خوبی سرو می کند و ما به شما اطمینان می دهیم حتما از خوردن غذاهای لاتیبل لذت خواهید برد. فضای رستوران لاتیبل دی تی هم فضای رمانتیکی است و یکی از دلایل محبوبیت و شلوغی همیشگی رستوران لاتیبل، قیمت خوب منوی پنج تایی آن است که فقط 950 بات برای هر نفر است (البته به این مبلغ هزینه سرویس دهی اضافه می شود). ما خیلی از رستوران های بانکوک را امتحان کردیم اما هیچ کدام در قیمت به پای رستوران لاتیبل دی تی نمی رسند. رستوران کوچک لاتیبل دی تی در کوچه ای خلوت و آرام در منطقه سوئی سالا دانگ قرار دارد که فقط 5 دقیقه از ایستگاهای BTS و MRT فاصله دارد.

رستوران لیتل بیست بانکوک Little Beast

رستوران لیتل بیست که در یکی از جالب ترین محله های بانکوک قرار دارد، غذاهای اسپانیایی خوشمزه ای سرو می کند. رستوران لیتل بیست بانکوک، در واقع یک بار رستوران است که در حوالی تونگلور سوئی سیزدهم قرار گرفته است و غذا های رستوران با استفاده از تکنیک آشپزی کلاسیک فرانسوی و طعم ها و چاشنی های آمریکایی تهیه می شوند. واضح است که در رستوران لیتل بیست، آشپز نان(Nan) و تیم اش همگی با عشق کار می کنند و نتیجه تلاش آنها رستورانی است که در آن می توانید از خوردن غذاهایی که ماهرانه آماده شده اند در محیطی صمیمی و گرم لذت ببرید.

رستوران استیو کافه بانکوک Steve Café

کافه و غذا خوری استیو بانکوک در گوشه دنجی از ساحل رودخانه و به دور از خیابان های شلوغ قرار دارد و به خاطر اینکه کافه، هیچ تابلو یا علامتی ندارد دسترسی به آن کار چندان راحتی نیست، اما پیدا کردن این کافه دنج و ساکت ارزش کمی جستجو را دارد. البته کافه استیو بانکوک، رستوران ناشناخته ای نیست و از زمان افتتاحش در سال 2012 کیفیت خوب غذاهای آن به عنوان یک خبر خوب به گوش همه رسید و همین باعث تضمین موفقیت کافه استیو شده است.

رستوران لانگ تیبل Long Table

رستوران لانگ تیبل بانکوک، فقط به خاطر اینکه ارتفاع زیادی دارد، معروف نشده است بلکه عمده محبوبیت آن به خاطر سرو غذاهای تایلندی خوشمزه با ظاهر شگفت انگیز است. ردیف کوکتل های قرار گرفته در سمت راست و در جلوی بار رستوران به لانگ تیبل منظره جالبی داده و با دیدن آنها فراموش می کنید که اینجا پشت بام یک آسمانخراش نیست. در رستوران شیک لانگ تیبل بانکوک، پس از اینکه یک عصر به یاد ماندنی را به تماشای غروب زیبای خورشید سپری کرده اید، می توانید از خوردن یک غذای خوشمزه سه بخشی (غذایی که در سه نوبت سرو می شود) در یکی از میزهای دنج لذت ببرید. صادقانه می گوییم که باری به خوب بار رستوران لانگ تیبل در شهر بانکوک پیدا نمی شود. قیمت غذاهای رستوران لانگ تیبل هم بسیار مناسب است و مطمئن باشید با غذا خوردن در این رستوران شیک اما ارزان، ورشکست نخواهید شد.

رستوران کافه کلییر Cafe Claire

کافه کلییر بانکوک، در هتل و استراحتگاه اورینتال یک رستوران خوب در جاده وایرلس، دقیقا کنار سفارت آمریکا در ناحیه چیلوم است. تا قبل از افتتاح کافه کلییر در این خیابان پر از درخت و زیبای بانکوک رستوران درجه یکی وجود نداشت و این خیابان به چیزی مثل رستوران کافه کلییر شدیدا نیاز داشت. طراحی کافه کلییر بانکوک مثل طراحی مرسوم رستوران هاست و با سرویس خوب و غذای عالی با قیمت مناسبی که رستوران زیبای کلییر ارائه می کند، جای تعجب نیست که در لیست بهترین رستوران های بانکوک، قرار دارد.

رستوران سول فود بانکوک Soul Food

ممکن است جمله ای که می گوییم بحث برانگیز باشد، ولی یکی از بهترین رستوران های تایلندی شهر بانکوک توسط یک آمریکایی اداره می شود. سول فود ماهاناکورن، غذاهای محبوب محلی و منطقه ای را در رستورانی دنج در ناحیه تونگ لور سرو می کند. از ایستگاه BTS تا رستوران سول فود بانکوک، فقط 5 دقیقه پیاده فاصله است. اگر دنبال این هستید که شب خوبی را با خوردن یک غذای خوشمزه در جایی دنج سپری کنید، شک نکنید که رستوران مجلل سول فود بانکوک، بهترین گزینه است.

رستوران ساپانیجا بانکوک Supanniga

Eh صاحب ساپانیجا، رستوران ساپانیجا را با هدف سرو غذا هایی که با دستور پخت سنتی تهیه می شوند، افتتاح نمود. در رستوران ساپانیجا بانکوک، غذاهای محلی زادگاه Eh واقع در ساحل شرقی و غذاهایی از منطقه شمال شرقی تایلند، که خانواده اش در حال حاضر ساکن آنجا هستند، سرو می شود. با دکور راحت اما شیک و تراس بیرونی زیبا و سرو تعدادی از مارتینی های قوی، رستوران ساپانیجا واقع در تونگ لور ارزش سفری در امتداد جاده هشتم سوئی را دارد.

رستوران اسمیت بانکوک Smith

شهر بانکوک پر از رستوران های بی نظیری است، اما فقط به این فکر نکنید که رستوران های بزرگ را باید امتحان کنید. رستوران های دیگری هم هستند که اگر چه زیاد بزرگ نیستند اما ارزش امتحان کردن را دارند. رستوران اسمیت بانکوک در خیابان 49 ام سوخومویت، یکی از آنهاست که نه تنها طراحی متفاوت و جالبی دارد بلکه غذاهای ابتکاری هم سرو می کند.

رستوران کوئینسه بانکوک Quince

رستوران کوئینسه بانکوک که یکی از رستوران های خوب اما با قیمت مناسب است و توسط شخصی که سابقا گیاهخوار بود، اما تغییر ذائقه داده و به غذاهای گوشتی روی آورده، اداره می شود. رستوران کوئینسه، رستورانی است که گیاهخوارها و گوشتخوارها، از خوردن غذاهای با کیفیت آن لذت می برند. محتویات و مواد اولیه غذاها همه محلی هستند و غذاها به شکل ساده ای سرو می شوند. آشپز استرالیایی رستوران کوئینسه، جس بارنس، گلچینی از بهترین غذاهای دنیا را با مواد اولیه ای که محصول خود تایلند هستند را به همراه یک کوکتل بی نظیری سرو می کند که همه آنچه خورده اید را می شوید و پایین می برد. می توانید این خانه بازسازی شده که به رستوران تبدیل شده را در ورودی خیابان 45 ام سوخومویت پیدا کنید و در آنجا می توانید تصمیم بگیرید که قصد دارید روی میزهای بیرونی یا در سالن شیک رستوران کوئینسه بانکوک غذا بخورید.

رستوران آپیا بانکوک Appia

خالق رستوران های معروف تایلندی، سول فود ماهاناکورن، یک بار دیگر موفق عمل کرده است و راحتی غذاخوردن در آشپزخانه مادران ایتالیایی را برای مردم گرسنه بانکوک به ارمغان آورده است. همه غذاهای سنتی همچون گوشت های سالم، پاستاها، تیرامیسو و… در رستوران آپیا بانکوک، سرو می شود و اگر می خواهید غذاهای رستوران ایتالیایی آپیا را در خیابان سی و یک سوخومویت امتحان کنید، توصیه می کنیم که از قبل میز رزو کنید، چون آپیا از زمان افتتاحش در فوریه 2013 تبدیل به یکی از محبوبترین های بانکوک شده است.

رستوران ایندیگو بانکوک Indigo

رستوران فرانسوی ایندیگو، بیش از یک دهه است که به خاطر آشپزی خوب و سرو غذاهای متنوعی از سبک براسری تا غذاهای خوشمزه خانگی، همیشه جزء بهترین های بانکوک بوده است. غذاها طبق دستور پخت سنتی شان تهیه می شوند که شهروندان فرانسوی را به یاد وطن می اندازند و در غذاهای رستوران ایندیگو بدون اغراق، وجود ریشه های فرانسوی را احساس می کنید. رستوران ایندیگو، به خاطر جو گرم و صمیمی و دکور زیبایش یکی از بهترین های بانکوک است و از همه نظر، در عرصه آشپزی در بانکوک بی نقص ظاهر شده است. سرویس دهی سریع و وجود کارکنانی صمیمی و کارآمد در رستوران ایندگو بانکوک، باعث شده که مشتریان راحتی که در خانه خود دارند را در اینجا هم احساس کنند.

رستوران پپینا بانکوک Peppina

رستوران پپینا بانکوک، ترکیب کاملی از غذاهای ایتالیایی دلچسب، محیط جالب و قیمت بسیار مناسب است که اکثر شب های هفته پر است. غذاهایی که برای شام در رستوران پپینا سرو می شوند، گلچینی از بهترین هاست. مهاجرین ژاپنی، افراد محلی و غربی های کنجکاو، همگی مشتاق خوردن پیتزای رستوران پپینا هستند. منوی رستوران پپینا، یک منوی دو صفحه ای است که موارد ویژه وسوسه انگیزی معمولا روزانه به آن اضافه می شود. مشتریان برای شام، اکثرا پیتزای پپرونی اصل ایتالیا را سفارش می دهند که مینی آن 200 و بزرگ آن 400 است. چیزی که پیتزای رستوران پپینا را از بقیه متمایز می سازد روش پخت پیتزاها و خمیر آن است که خمیر دست ساز را 12 ساعت می گذارند تا خوب ور بیاید و بعد از ریختن مواد با پارو ان را درون تنور مخصوص پخت پیتزا می گذارند و حاصل کار پیتزایی است که کمی زیر آن برشته یا نیمسوز شده و مواد داخل آن خیلی خوب مغز پخت شده اند. پیتزایی که به این صورت تهیه می شود شبیه نان سفید ایتالیایی یا Cibatta است و اصلا شبیه نان کماج نرمی نیست که در اکثر پیتزا فروشی های بانکوک عرضه می شود.

رستوران تانینگ بانکوک Thanying

رستوران تانینگ مکان دلپذیری است که صاحب آن، ام. آر. سورات ویساری، پسر پرنسس سالابه است. در رستوران تانینگ غذاهای سلطنتی معتبر سرو می شود و غذاهای سلطنتی به معنی غذاهای پیچیده نیست بلکه غذاهایی می باشند که مواد اولیه آنها از بهترین و تازه ترین مواد بوده و به شکل بسیار زیبایی سرو می شوند. در رستوران تانینگ بانکوک، هر چیزی از گوشت گرفته تا سبزیجات به صورتی خرد شده اند که مهمانان نیازی به استفاده از چاقو ندارند. ماهی هایی که سرو می شود هم کاملا بدون استخوان و تیغ هستند و خیلی از جزییات دیگر که به ما کمک می کنند تا فرق بین غذا و ماده غذایی را به خوبی متوجه شویم.

Summary
Review Date
Reviewed Item
رستوران های ارزان در بانکوک تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star
تماس لحظه آخری