10 تا از بهترین سرگرمی ها برای کودکان در بانکوک تایلند

برترین سرگرمی ها برای کودکان در بانکوک

در بانکوک، کودکان به احتمال زیاد بیشتر از هر جای دیگری در تایلند می توانند تفریح کنند و همه نوع تفریحی را انجام دهند؛ از سالن های تفریحی آموزشی گرفته که در آن می توانند هم بازی کنند و هم چیزهایی یاد بگیرند تا تم پارک های هیجان انگیز، سالن های بازی سرپوشیده و جاذبه های بیرونی هیجان آور برای کودکان تمام سنین. در بانکوک حتی می توانید موج سواری کنید! موج سواری در بانکوک برای کودکان و همینطور پدر و مادرها، تفریح و ماجراجویی است. در این مطلب لیستی از بهترین تفریحاتی که بچه ها در بانکوک می توانند داشته باشند را آورده ایم.

کیدزانیا بانکوک Kidzania

کیدزانیا، خلاقانه ترین مرکز تفریحی-آموزشی می باشد که به بازار بازیهای تفریحی آموزشی در بانکوک اضافه شده است و برخلاف تمام چیزهایی که قبلا در حوزه سرگرمی کودکان ظاهر شده اند، باعث پیشرفت این حوزه شده است. کیدزانیا به کودکان اجازه می دهد تا انواعی از سرگرمی ها و فعالیت ها را در یک شهر مدل سازی شده انجام دهند، همچنین کودکان بازی کردن شغل های معروفی مثل دکتری در بیمارستان مینیاتوری، آتش نشانی، پلیس راهنمایی و رانندگی یا یادگرفتن طرز تهیه سوشی مثل یک آشپز حرفه ای را تجربه می کنند.

بانسه بانکوک Bounce Bangkok

شرکت بانسه بانکوک، یک پارک فعال ترامپولین و مرکز سنگ نوردی می باشد که فضای بسیار بزرگ آن را کودکان و نوجوانان بسیار دوست دارند. این پارک مخصوص کودکان سه سال به بالاست(بچه های کوچکتر از سه سال نیاز به نظارت والدین دارند). همه نوع ترامپولینی در اینجا وجود دارد و بچه ها می توانند هر کدام را که دوست دارند انتخاب کنند. بالارفتن از دیوار خالی، دیواری با شیب 45 درجه یا فرود آمدن روی تشک سقوط، بدون اینکه کمترین صدمه ای ببینند، از جمله بازیهایی است که بچه ها می توانند در بانسه بانکوک انجام دهند.

اسکیت روی یخ Ice Skating

اسکیت روی یخ یک بازی کلاسیک برای کودکان است که در مکان های زیادی در سرتاسر بانکوک می توانند این بازی مهیج را انجام دهند. بانکوک دارای میدان های یخ بازی متعددی می باشد که یکی از آنها در حد و اندازه المپیک است. اگر زیاد در بازی اسکیت تبحر ندارید، می توانید از مربیانی که در داخل سالن های اسکیت حضور دارند بخواهید به شما درس های لازم را آموزش دهند یا از یکی از وسایل پنگوئن شکلی استفاده کنید که به مبتدی ها کمک می کند تا تعادل شان را حفظ کنند.

بازی لیزری Lazer Game

بازی های لیزری که در سال های اخیر وارد بانکوک شده، موجبات شادی و تفریح کودکان و خانواده ها را فراهم نموده است که دوست دارند هر بازی را امتحان کنند. مدت زمان بازی 15 دقیقه است و هیجان بسیار بالایی دارد. سالن بازی لیزری بانکوک در طبقه پنجم هتل هالیدی سوخومویت قرار دارد و بازی در مازی از دیوار و پارتیشن دنبال می شود. چند نوع بازی لیزری وجود دارد اما متداول ترین آنها بازی تیمی است و بازی را می توانید به صورت انفرادی هم انجام دهید که در این نوع از بازی لیزری هر کس برای خودش بازی می کند. انواع دیگری از بازی لیزری شامل حمله بیگانه است که در آن یک بازیکن بازی را به عنوان بیگانه شروع می کند و به بقیه شلیک می کند تا آنها را هم به بیگانه تبدیل کند. کودکان 7 سال به بالا می توانند وارد سالن بازی لیزری بانکوک شوند.

فاناریوم Funarium

اگر می خواهید مطمئن باشید که کودکتان حین بازی آسیب نمی بیند، زمین بازی سر پوشیده فاناریوم در بانکوک، بهترین جا برای بازی کودک شماست. این محوطه بازی وسیع از بیرون شبیه انبار است، اما در داخل آن مساحتی به اندازه 2000 هزار متر مربع برای انواع و اقسام بازی ها وجود دارد که شامل یک سازه مخصوص بالا رفتن کودکان، زمین بازی نرم و راحت برای بچه های کوچکتر، قسمت شن بازی و آب بازی همینطور مرکز هنرها و مهارت ها و ایستگاه پخت نان است.

موزه اکتشافات کودکان Children Discovery Museum

موزه اکتشافات کودکان بانکوک، پر از فعالیت های آموزشی و سرگرم کننده برای کودکان است، به طوری که می تواند برای یک روز کامل کودکان را سرگرم کند. کودکان در اینجا می توانند بازی هایی مثل جستجو برای پیدا کردن استخوان دایناسور در یک محل باستان شناسی را امتحان کنند و موزه در واقع یادگیری به شکل عملی را در کودکان تقویت می کند.

شبیه سازی پرواز Flight Simulator

شبیه سازی پرواز هواپیما یک هدیه مخصوص برای کودکانی است که رویای خلبان شدن دارند. این تجربه بسیار واقعی به نظر می رسد، به طوری که شرکت کوک پیت در بانکوک از آن برای ساختن فیلم ها و شوهای تلویزیونی استفاده می کند. در این شبیه سازی پرواز یک کمک خلبان واقعی در کنارتان می نشیند و در طول پرواز به شما کمک می کند.

شهر برفی Snow Town

شهر برفی بانکوک، در مرکز خرید اکامایی قرار دارد و در داخل این سالن هوای مطبوع  یک خیابان اصلی با رستوران های ژاپنی، فروشگاهها و زمین بازی وجود دارد. برای اسکی کردن هم سطح شیبداری با شیب متوسط وجود دارد که شما را به یاد ارتفاعات هوکایدو در ژاپن می اندازد.

اسکی روی آب در دریاچه تاکو  Wakeboarding at Taco Lake

اگر مبتدی در ورزش اسکی روی آب باشید یا یک فرد حرفه ای باشید، برای فرار از شلوغی شهر در بانکوک، می توانید با این ورزش کمی تفریح کنید. در بانکوکمی توانید با هزینه کمتر از 500 بات، هیجان و تفریح زیادی را تجربه کنید و اگر تصور می کنید که اسکی روی آب، ورزش دلهره آوری است، می توانید ابتدا این ورزش را در حالیکه روی زانو نشسته اید، انجام دهید.

سیاره دایناسور Dinosaur Planet

سیاره دایناسورهای بانکوک، یک تم پارک است که به دوران ماقبل تاریخ اختصاص دارد و در منطقه فروم فونگ سوخومویت قرار دارد و در آن 200 مدل از دایناسورهای معروف بازسازی شده اند. این پارک همچنین دارای تعدادی نمایشگاه و یک چرخ و فلک متوسط است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
بهترین سرگرمی ها برای کودکان در بانکوک تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری