10 تا از بهترین تورهای داخلی پاتایا تایلند

 برترین تورهای پاتایا

 پاتایا شهری ساحلی و پر جنب و جوش است که دارای انواع تفریحاتی شامل گشت و گذارهای به دور از ساحل، ورزش های آبی، ماهیگیری و تفریحات ساحلی، نمایش های مختلف، باغ های گیاه شناسی می باشد. ما برای راحتی شما ده تا از بهترین کارهایی که در پاتایا می توانید انجام دهید را در اینجا آورده ایم، با نگاهی به این فهرست می توانید در وقت تان صرفه جویی کنید و از تعطیلات خود بیشتر لذت ببرید.

جزیره کو سامت

در پاتایا می توانید برای فرار از شلوغی و جنب و جوش شهر سوار قایق شویو و به جزیره زیبای کو سامت بروید که با پاتایا زیاد فاصله ندارد. در این گشت و گذار یک روزه در جزیره کو سامت از گریز آرام تان لذت برده و فرصت شنا کردن زیادی که دارید را از دست ندهید. در جزیره کو سامت پاتایا می توانید حمام آفتاب بگیرید و خیلی راحت استراحت کنید و در حین خوردن یک ناهار خوشمزه محلی هم می توانید ساحل بسیار زیبای جزیره را تماشا کنید.

جزیره مرجانی پاتایا

سفر به جزیره مرجانی که در غرب پاتایا قرار دارد، سفری 45 دقیقه ای با قایق است. جزیره مرجانی از ساحل پر جنب و جوش پاتایا ساکت تر و خلوت تر است، بنابراین طی این سفر یک روزه می توانید تجربه متفاوتی داشته باشید و مثل جزیره سامت می توانید روی شن های سفید استراحت کنید، برنزه شوید یا در آبهای شفاف و آبی شنا کنید. در جزیره مرجانی پاتایا، همچنین می توانید سوار قایقی شوید که کف آن شیشه ای است و دریا را از زیر پایتان تماشا کنید.

باغ گرمسیری نانگ ناچ

باغ گرمسیری نانگ ناچ، چیزی بیشتر از باغی است که در آن گیاهان استوایی کاشته شده اند. دراین تم پارک سرسبز و زیبا، عناصری از فرهنگ تایلندی و سرگرمی های خانوادگی برای خلق یک روز شاد و مفرح با هم ترکیب شده اند تا بزرگسالان و کودکان هر دو به یک اندازه از آنها لذت ببرند. از مواردی که در این پارک شما را سرگرم می کنند، می توان به اجرای نمایش های فرهنگی، رژه، و یک سری از نمایش های استعدادی که فیل های باهوش و دوست داشتنی تایلندی، بازیگران آن هستند، اشاره کرد.  دیگر فعالیت های ابتکاری باغ نانگ ناچ، فیل سواری، دوچرخه سواری و قایق پدالی  می باشد.

پارک آبی کارتون نتورک آمازون پاتایا

در پارک آبی کارتون نت ورک آمازون پاتایا، می توانید اولین پارک آبی دنیا با تم شبکه کارتونی را ببیند. این پارک آبی زیبا در جنوب پاتایا قرار دارد و  یک زمین بازی آبی بسیار بزرگ است که در ناحیه ساحلی پریستین بنگ سارای قرار گرفته و دارای بیش از 150 بازی و فعالیت آبی برای تفریح و شادی شماست. در این پارک آبی عظیم 30 مورد از جدید ترین تفریحات آبی و 10 مرکز سرگرمی وجود دارد. در شبکه کارتونی آمازون شخصیت های کارتونی مثل بن تن، دختران پاورپاف، گامبال، داروین و بقیه به مهمانان مخصوصا کودکان خوشامد می گویند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پارک آبی، این مطلب را مطالعه نمایید.

پرواز و ماجراجویی گیبون

با ماجراجویی گیبون، زیبایی و افسون جنگل های استوایی تایلند را به گونه ای که قبلا تجربه نکرده اید، تجربه می کنید. در این سفر ماجراجویانه به نوک درختان بلند یک پارک ملی بکر و دست نخورده می روید و با کمک سیم قطوری از میان جنگل سر می خورید و هیجان بسیار بالایی را تجربه می کنید. پرواز گیبون یک ماجراجویی آموزشی است که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد و مطمئنا یکی از موارد جالب سفر تان به تایلند خواهد بود.

گالری هنر در بهشت

هنر در بهشت، یک نمونه مدرن از گالری های هنری است که در آن از حقه های پرسپکتیو یا علم مناظر و مرایا برای خلق توهمات نوری استفاده شده که می توانید داخل آنها شده و به بخشی از آن تبدیل شوید. نقاشی های سه بعدی گالری هنر در بهشت هم بسیار خیره کننده اند و در گالری بهشت می توانید از خلاقیت خود استفاده کنید و تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید با آنها تعامل داشته باشید و هنر خود را خلق کنید که در آن نقش اصلی را خودتان ایفا می کنید. تور گالری هنر، یک تور دوساعته است که در آن از 100 قطعه مجزا که موضوع هر کدام با دیگری فرق می کند دیدن می کنید.

باغ وحش ببر پاتایا

در باغ وحش ببرهای پاتایا، می توانید ببرهای بنگال، سگ ها و خوک ها را ببینید که در هماهنگی کامل با یکدیگر زندگی می کنند. برنامه غذا دادن به حیوانات باغ وحش پاتایا، یک برنامه منحصر بفردی است. در اینجا خوک های مادر در کنار بچه خوک های خود به توله ببرها هم غذا می دهند. در باغ وحش پاتایا می توانید  کارهایی شامل عکس گرفتن در کنار توله ببرها، تماشای نمایش کروکودیل ها یا لذت بردن از فیل سواری  انجام دهید. همچنین می توانید به شترمرغ ها، شترهای کوهان دار، کانگوروها و انواع مختلفی از پرندگان عجیب و غریب، غذا دهید.

نمایش تیفانی

مطمئنا همه یک قصه طولانی از ماجراجویی و داستان عاشقانه را دوست دارند، نمایش تیفانی هم چیزی مثل نمایش مولن روژ یا تئاتر سه بعدی IMAX است. آنچه در نمایش تیفانی طی یک ساعت نفس گیر به کمک صدا، رنگ و نور می بینید یک رویداد تئاتری می باشد که کل نیمکره را با آواز و رقص از نوع موسیقی بالیودی و رقص کره ای طی می کند و کمی هم شبیه بعضی از نمایش های مضحک و خنده دار تئاتر برادوی لندن است.

نمایش الکازار

در پاتایا مرسوم است که اگر می خواهید یک نمایش عالی ببینید به الکازار بروید. در الکازار اجراها عالی هستند و بی وقفه موجب حیرت و سرگرم شدن شما می شوند.

حمل و نقل فرودگاه

قبل از اینکه شروع به وقت گذرانی در پاتایا نمایید، اول لازم است که به آنجا برسید! شهر پاتایا حدود دو ساعت و 90 دقیقه از فرودگاه سووارنابومی بانکوک فاصله دارد. البته این فاصله بستگی به ترافیک و وسیله نقلیه ای که انتخاب می کنید، دارد. در میان وسایل مختلف، به نظر ما ارزانترین، راحت ترین و سریع ترین وسیله مینی بوس است. البته اگر گرانی و ارزانی وسیله ها برایتان مهم نیست، می توانید از شرکت های خصوصی ماشین کرایه کنید یا سوار لیموزین شوید. هر وسیله ای که سوار شوید شما را دقیقا جلوی در هتل پیاده می کنند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
بهترین تورهای داخلی پاتایا تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری