10 تا از بهترین تورهای داخلی بانکوک تایلند

پرطرفدارترین تورهای داخلی بانکوک

در بانکوک بدلیل تنوع نقاط گردشگری و توریستان زیادی که وجود دارد، تورهای داخلی زیادی برگزار می گردد. در این مطلب 10 تا از پرطرفدارترین و بهترین تورهای داخلی بانکوک معرفی می گردد. استفاده از این تورها می تواند تبدیل به بهترین تجربه از سفرتان به پایتخت تایلند شود و با شرکت در این تورها، با میراث غنی فرهنگی و تفریحات شبانه هیجان انگیز زیبایی طبیعی و چندین مکان ناشناخته بسیار زیبا آشنا می شوید و از راههای مختلف سفرتان را پربارتر می کنید. تورهای بانکوک از تور نیم روزی شروع و به چند روز ختم می شوند، بنابراین در بانکوک حتی اگر کمترین وقت فراغت را هم داشته باشید می توانید از یک جای شگفت انگیز دیدن کنید.

تور شهری بانکوک، معبد ها و قصر بزرگ

در بانکوک صدها معبد وجود دارد اما این تور ویژه شما را با معبد هایی در بانکوک مثل وات فو که محل قرار داشتن مجسمه بودای دراز کشیده می باشد و معبد فراکیو که به آن معبد بودای سبز زمردی هم می گویند که حتما باید آنها را ببینید، آشنا می کند. در این تور از قصر بزرگ یا گراند پالاس هم دیدن می کنید که یک مکان تاریخی و فرهنگی در تاریخ گذشته تایلند است.

تور بازار روی آب دامنوئن سادیوک

بازدید از بازار روی آب دامنوئن سادیوک که اولین بازار شناور دنیاست، علیرغم فضای توریستی اش تجربه متعبر و موثقی می باشد. در اینجا می توانید دو جین قایق چوبی پر از میوه، سبزی و گل های تازه را که روی آب شناورند، ببینید و از دیدن شان هیجان زده شوید. قایق هایی را هم می توانید ببینید که دستفروش ها آنها را هدایت می کنند و نودل یا ماهی های کبابی می فروشند.

تور سفر با قایق تفریحی آپسارا و صرف شام هتل بانیان تری

دیدن معابد شگفت انگیز بانکوک در شب در حالیکه دارید از رودخانه چائو پرایا عبور می کنید، چیزی نیست که بتوان از انجام آن چشم پوشی کرد. متصدی این تور هتل بانیان تری و قایق تفریحی لوکس آپسارا می باشد که شب استثنایی را برایتان خلق می کنند و مسافران در حال صرف یک شام خوشمزه روی عرشه می توانند از تماشای مناظر زیبای اطراف ساحل رودخانه لذت ببرند و مدت زمان این تور یک ساعت و 45 دقیقه است. در حین سواری از معبد آران( معبد سحرگاه) هم عبور می کنید.

نمایش کافه کالیپسو

نمایش کافه کالیپسو، یک نمایش تئاتری برجسته در بانکوک است که با حرکات پا، آهنگ کلاسیک و به شکلی سرگرم کننده، به سبک نمایش های براد وی لندن اجرا می شود. نمایش کالیپسو با هزینه بالایی تولید می شود و دختران اجرا کننده نمایش، با هنر بازیگری و زیبایی شان شما را شگفت زده می کنند و مناسب خانواده ها می باشد. هر بلیت به همراه یک نوشیدنی است و یک بار کامل هم در سالن انتظار برای نوشیدن انواع نوشیدنی وجود دارد.

تور خلنگ تونبوری و قصر بزرگ

خلنگ ها (کانال یا کاریز) در بانکوک صرفا چیزی مربوط به گذشته نیستند و بسیاری از این کاریز ها هنوز نقش حامل شریان ها را بر عهده دارند و نقش مهمی در زندگی مردم شهر ایفا می کنند. این تور صبحگاهی بیشتر روی آبراههای تونبوری متمرکز است و یک قایق موتوری که دنباله طولانی دارد شما را به تماشای آشپزخاته های شناور، معبد های درخشان و تمام صحنه های رنگارنگی می برد که در داخل رودخانه وجود دارند. بعد از پیاده شدن از قایق به گشت و گذار در معروفترین جای تایلند و محل اقامت سابق پادشاه یعنی قصر بزرگ می پردازید.

تور آیوت هایا و کشتی تفریحی

این تور یک سفر یک روزه به پایتخت باستانی آیوت هایا می باشد که در این تور یک روزه می توانید بسیاری از ویرانه های باشکوه را ببینید. تور یک روزه آیوت هایا، با سفری یک ساعت و 30 دقیقه ای با قایق یا کشتی تفریحی شروع می شود و بعد از رسیدن به این شهر آرام و ساکت به گشت و گذار در معابد و پیدا کردن نشانه های از این دوره  افتخار آمیز از گذشته تایلند  می پردازید.

تور سیام نیرامیت

نشان دادن شکوه و عظمت سرزمین لبخندها (تایلند) در یک نمایش 80 دقیقه ای، کار راحتی نیست اما تور سیام نیرامیت موفق به انجام این کار شده است. تور سیام نیرامیت، بزرگترین صحنه نمایش جهان را دارد و صدها بازیگر دارد. ابتدا شرح داده می شود که چگونه سیام به جاده ای که محل تلاقی تمدن های شرق و غرب است تبدیل می شود و بعد نشان داده می شود که چگونه کارما (حاصل کردار انسان یا سرنوشت) مردم تایلند را اسیر می کند و در آخر نشان داده می شود که چگونه انجام مراسم مذهبی باعث می شود مردم تایلند در زندگی به لیاقت و شایستگی لازم برسند.

تور دنیای رویایی

در دنیای رویایی بانکوک می توانید با کودکان تان تجربه منحصر بفردی در محیط تماشایی این پارک تفریحی عظیم داشته باشید و نمایش های هیجان انگیز ببینید و سواری های مهیج را در چهار سرزمین رویایی این پارک داشته باشید. در پارک رویایی مسیرهای مرتبط، قلعه های افسانه ای و بیش از 150 سواری مهیج برای تمامی سنین وجود دارد تا لذت ببرند و علاوه بر اینها، سرویس رفت و برگشت از هتل به پارک و بالعکس وجود دارد که باعث می شود سفرتان سریعتر شده و دردسری نداشته باشید.

تور رودخانه کی وایی شامل قایق سواری

تور رود خانه کی وایی، چیزی بیشتر از بازدید از یک مکان تاریخی مربوط به جنگ جهانی دوم است. این تور در اطراف استان کانچانابوری می باشد که  در نزدیکی مرز برمه قرار دارد که از راه آهن مرگ، پل روی رودخانه کی وایی و موزه یادبود دیدن می کنید.  در کنار اینها می توانید از تماشای مناظر کوهستانی زیبا لذت ببرید و فعالیت هایی مثل فیل سواری را هم می توانید تجربه کنید. تور یک روزه کی وایی شامل ناهار بوفه ای تایلندی و سرویس رفت و برگشت است.

تور دنیای زیر اقیانوس و موجودات دریایی بانکوک

تور دنیای اقیانوس می تواند برای گذراندن یک روز خوب با خانواده مناسب باشد و بزرگترین آکواریوم زیر زمینی در آسیای جنوب شرقی است. در آکواریوم موجودات دریایی بانکوک، تعدادی نمایشگاه جهانی ابتکاری و خلاقانه وجود دارد که چشم ها را خیره می کند. در این آکواریوم بیش از 30 هزار موجود دریایی در عمق های مختلف زندگی می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری