10 تا از برترین بازارها و مراکز خرید پوکت تایلند

بازارها و مراکز خرید پوکت

این روزها با توسعه و پیشرفت بیشتر پوکت، مراکز خرید را همه جای این جزیره می توانید ببینید اما خوشبختانه این مراکز خرید مدرن باعث به حاشیه کشیده شدن نسل بازارهای سنتی تایلندی نشده اند. مردم تایلند به خرید گروه بندی شده علاقه دارند، یعنی اینکه اگر به دنبال یک جنس خاص هستند، در یک خیابان چندین مغازه وجود داشته باشد که همه آنها این جنس را می فروشند. در ادامه 10 تا از بهترین بازارها و مراکز خرید برتر پوکت را معرفی می کنیم.

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت تایلند

مجموعه خرید جانگ سیلون واقع در مرکز شهر روبه روی جاده بنگلا چهره خرید را در پوکت به میزان زیادی تغییر داده است. فروشگاههای رابینسون که یک فروشگاه طبقاتی برجسته است و سوپر مارکت بیگ سی،دو فروشگاه اصلی مجموعه جانگ سیلون هستند.

بازار آخر هفته پوکت تایلند

بازار شلوغ آخر هفته های پوکت بیشتر از اینکه یک رخداد تجاری بازرگانی باشد، یک رخداد اجتماعی است. بنابراین برای روبه روشدن با لبخندهای فراوان آماده باشید. در بازار آخر هفته پوکت، انواع جین ها، تی شرت ها، جواهرات مرسوم، گل های مصنوعی، DVD ها، کفش های ورزشی و تعداد زیادی اجناس دست دوم  و همچنین انواع اسنک ها نیز به فروش می رسد.

مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت تایلند

مرکز خرید سنترال فستیوال یک مرکز خرید کاملا مجهز دارای تهویه هوای مطبوع است که دقیقا در خارج از شهر پوکت قرار گرفته است.

بازار سیار پوکت تایلند

بازار سیار پوکت، جدید ترین جاذبه در بخش قدیمی پوکت می باشد که به آن، بازار  لاردیای(Lardyai) هم می گویند که در لهجه جنوب تایلندی به معنی ” بازار بزرگ” است. این بازار هفتگی از آکتبر 2013 در جاده بازسازی شده و زیبای تالانگ شروع به کار کرد. این بازار سیار دقیقا در وسط ناحیه تاریخی سینو- پرتغالی شهر پوکت قرار دارد.

بازار بانزان پوکت تایلند

برای اکثر توریست ها، گشت و گذار در بازار بانزان واقع در منطقه پاتونگ، لذت بخش است. بازار بانزان یک بازار فروش میوه و سبزیجات تازه تایلندی در جاده نانایی (Nanai) است و دقیقا پشت مگامال جانگ سیلون قرار دارد. در بازار بانزان هر چیزی که در یک بازار محلی پیدا می شود را می توانید در محیطی لذت بخش تر پیدا کنید. قیمت ها هم در بازار بانزان منطقی و قابل قبول می باشند.

فروشگاههای صنایع دستی شهر قدیمی پوکت تایلند

شهر قدیمی پوکت، فقط یک منطقه زیبا و جالب برای کاوش و تفحص نیست، بلکه در آن می توانید فروشگاههای صنایع دستی و پارچه را ببینید. صنایع دستی که محلی ها می سازند را می توانید در امتداد خیابان های فانگ ان گا و یائو وارات پیدا کنید. که درآنها محلی ها اجناس کلاسیک و کارهایی با تم مدرن را به نمایش گذاشته اند.

مرکز خرید جیم تامسون پوکت تایلند

جیم تامسون یک تاجر آمریکایی بود که در دهه 1950 و60 به احیای صنعت ابریشم تایلند کمک فراوانی کرد. او به شکل رازآلودی در ارتفاعات کامرون مالزی در سال 1967 ناپدید شد. اما کارهایی که در زمینه تجارت انجام داد، اثرشان را می توان حتی تا امروز هم  مشاهده کرد. نام جیم تامسون در تایلند مترادف کیفیت عالی جنس ابریشمی فروخته شده است.

بازار کارون پوکت تایلند

بازار کارون(کارون پلازا)، یک بازار بزرگ سرپوشیده شبیه مرکز خرید ها می باشد که در ناحیه مرکزی جاده ساحلی کارون در ساحل غربی جزیره پوکت قرار گرفته است. مساحت بازار سرپوشیده کارون 6000 هزار متر است و در بازار کارون هر چیزی که لازم دارید را می توانید پیدا کنید.

مرکز خرید بنانا واک پوکت تایلند

بنانا واک جدید ترین مرکز خرید پوکت می باشد. بنانا واک دقیقا در 100 متری جنوب سوئی بنگلا در جاده ساحلی و کنار دیسکوی بنانا قرار گرفته است. مرکز خرید بنانا واک با مساحت بیش از  400 هزار متر مربع، یک مرکز خرید چند طبقه(3 طبقه) است که از طراحی مدرنی برخوردار است.

مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت تایلند

خرید کردن هر چیزی در مرکز خرید پریمیوم اوت لت، در واقع آن برند را تضمین می کند. در مرکز خرید اوت لت برای خرید اجناس می توانید چانه هم بزنید و علاوه بر برند های تایلندی اجناس دیگری از مارک های معروف لاکوست، Guy Laroche، Hush Puppies، وارنر بروس، پییر کاردین، Van Heusen، لی وایز، لی، نوتیکا، آدیداس و نایک با تخفیف نزدیک به 70 درصد را می توانید بخرید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
برترین بازارها و مراکز خرید پوکت تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری