تفریحات پوکت

درصد زیادی از کسانی که از تور پوکت استفاده می کنند، سعی می کنند با توجه به سواحل بینظیر و وجود امکانات تفریحی هیجان انگیز پوکت از جمله امکان غواصی در آب های شفاف، جت اسکی، موج سواری، اسکی روی آب و قایق سواری، از تفریحات پوکت به نحو احسن لذت ببرند و سفری خاطره انگیز را تجربه کنند. در این مطلب تعدادی از این تفریحات پوکت معرفی شده است. چنانچه در تور پوکت به دنبال بازدید از مکان های تفریحی پوکت هستید، با ما در ارتباط باشید.

فیل سواری در پوکت

فیل سواری در پوکت یکی از متفاوت ترین تجربه هایی می باشد که علاقه مندان به سواری می توانند تجربه کنند. زیرا می توانند نوعی متفاوت از سواری را بر روی این حیوان عظیم الجثه در جنگل های زیبا و طبیعت بکر پوکت، تجربه نمایند. فیل سواری در پوکت یکی از پر طرفدارترین تفریحاتی است که گردشگران در پوکت انجام می دهند.

AmigoGasht_Elephent_1

پارک آبی پوکت

پارک آبی پوکت یکی از بهترین تفریحات پوکت از دید گردشگران می باشد. وجود انواع و اقسام وسایل و امکانات متنوع پارک آبی نظیر گرداب ها، رودخانه ها و دریاهای شبیه سازی شده، خطوط پستی، و رستوران ها با شب خاص موجب می گردد تا تمام کسانی که در تور پوکت خود از پارک آبی پوکت استفاده می کنند، برای یک روز کامل بتوانند هیجانی وصف نشدنی را تجربه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

AmigoGasht_WaterPark_1

 قایق سواری در پوکت

قایق سواری یا رفتینگ در تنداب های پوکت یکی از بهترین تفریحات پوکت از دید گردشگران می باشد. لذت قایق سواری در یک مسیر حدودا 5 کیلومتری بسیار زیبا و در بین جنگل های بکر پوکت و تجربه یک ماجراجویی بینظیر موجب می گردد تا افراد زیادی که از تور پوکت استفاده می کنند، این تفریح لذت بخش را نیز امتحان نمایند.

AmigoGasht_Rafting_2

بولینگ در پوکت

بولینگ یک سرگرمی محبوب در پوکت می باشد و طرفداران مخصوص به خودش را دارد؛ هم افراد بومی آنجا و هم گردشگرانی که به آنجا سفر می کنند.

AmigoGasht_Bowling_1

فانتازیا در پوکت

فانتازیا در پوکت بزرگترین برنامه و مراسم پوکت می باشد که به نوعی یک نمایش فانتزی از داستان های قدیمی و سنت های تایلند می باشد که یک شب فوق العاده را برای شرکت کنندگان رقم می زند. در فانتازیا پوکت کاخ های بزرگ تایلند بازسازی می شوند و انواع و اقسام سرگرمی ها از جمله طناب بازی توسط هنرمندان حرفه ای، اجرای مراسم مختلف با فیل ها و غیره برگزار می گردد.

AmigoGasht_FantasiaPhuket_1

Summary
Review Date
Reviewed Item
تفریحات پوکت
Author Rating
5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما