کارهایی که در بانکوک تایلند می توانید انجام دهید

مکان های دیدنی و تفریحی در بانکوک

اگر قرار است فقط یک روز در بانکوک بمانید، آیا دوست دارید بدانید که در این یک روز، بازدید از چه جاهایی را نباید از دست بدهید؟ در اینجا لیستی از فعالیت های فرهنگی و تفریحی ارائه کردیم و اگر از توریست های فصلی هم بپرسید، حتما به شما خواهند گفت که بانکوک ترکیب جالبی از مناظر شگفت انگیز، صداها و بوها و مزه هایی است که منتظرند توسط توریست ها کشف شوند.

قصر بزرگ و معبد پراکیو بانکوک تایلند

قصر بزرگ بانکوک که در سال 1782 ساخته شده است و به مدت 150 سال، محل سکونت پادشاه تایلند و دربار سلطنتی و محل اداره حکومت بود. توریست ها به طور مستمر به خاطر معماری زیبا و جزئیات پیچیده، از قصر بزرگ دیدن می کنند. در معبد پراکیو بانکوک که زیارتگاه پراکیو موراکوت(ودای سبز زمردی) است، تصویر مقدس بودا به صورت بسیار دقیقی روی یک قطعه زمرد سبز حک شده است و قدمت این مجسمه به قرن پانزدهم پس از میلاد بر می گردد.

تور خلنگ بانکوک تایلند

برای سفری دیدنی روی رود چائو پرایا، بهتر است کشتی های پر ازدحام با انبوهی از گردشگران را فراموش کنید و سوار خلنگ های قدیمی شوید که هنوز هم از آنها استفاده می شود. با سوار شدن به قایق های خلنگ و با عبور از کنار خانه های قدیمی چوبی و ساباط های مخروبه به خوبی حس می کنید که مردم بانکوک در گذشته چگونه زندگی می کردند.

معبد آران (معبد سحرگاه) در بانکوک تایلند

نیمرخ تاثیرگذار و منا مخروطی معبد آران، یکی از معروف ترین ها در آسیای جنوب شرقی است که در نیمه اول قرن نوزدهم به سبک بناهای باستانی خمر ساخته شده است. گنبد مزین به گل های آراسته و صیقلی معبد آران، از نزدیک بسیار خیره کننده است و در دوره راتاناکوزین، سمبل تولد و پایتخت جدید کشور، بعد از سقوط سلسله آیوت ها بود.

 بازار محله چینی ها در بانکوک تایلند

زمانی که در بانکوک اقامت دارید، برای خوردن غذاهای چینی حتما سری به محله چینی های بانکوک بزنید و در بازار قدیمی محله چینی ها، بعضی از بهترین غذاهای شهر را با قیمت بسیار مناسبی می توانید پیدا کنید. انواعی از غذاها شامل سوپ پرنده، اردک پکنی و خوراک های نادری مثل شاه بلوط بو داده را می توانید در رستوران های محله چینی های بانکوک بخورید.

رفتن به پشت بام هایی که دارای کافه هستند هستند و تماشای غروب خورشید و نوشیدن کوکتل

برای وقت گذرانی و تماشای غروب زیبای خورشید می توانید به جاهای مختلفی مثل پشت بام برج سیروکو یا بانیان تری ورتیگو و مون بار بروید و یک بلیت درجه یک برای یک غروب بسیار دیدنی خورشید تهیه کنید.

آسیاتیکو بانکوک تایلند

آسیاتیکو ترکیب موفقیت آمیز دو تا از بهترین تجربه های خرید در شهر بانکوک یعنی یک بازار شبانه و یک مال است. با ده دقیقه پیاده روی در امتداد رودخانه از ایستگاه BTS شافان تکسین به طرف پایین، به آسیاتیکو می رسید که زمانی یک بندر تجاری بین المللی شلوغ  بود، ولی حالا به مرکز خریدی عظیم تبدیل شده است. در آسیاتیکو بیش از 1500 بوتیک و 40 رستوران در زیر یک کامپلکس تکراری گرد آمده اند که از ساعت 17:00 باز است و برای گذراندن یک عصر و شب، در اینجا مشکلی وجود ندارد که می توانید با گشتن در بوتیک ها و خریدن هدیه یا چیزی برای خودتان تفریح کنید. در آسیاتیکو سرگرمی های دیگری به جز خرید کردن و غذا خوردن، مثل نمایشی که در کاباره کالیپسو اجرا می شود، هم وجود دارند و بزودی هم در این مکان  اجرای کلاسیک عروسک های خیمه شب بازی را خواهید دید.

سویی رامبوتری بانکوک تایلند

سویی رامبوتری بانکوک تقریبا شبیه جاده خاو سان است و به شما نشان می دهد که بانکوک سابق، قبل از بوجود آمدن آسمانخراش های متعدد چگونه جایی بود. سایه درختان سرسبز انجیر معابد و پیاده روهای زیبا و سادگی چنین جاهایی  باعث شده است که گردشگران، اینجا را به اقامت در هتل های لوکس ترجیح دهند.

شام در کشتی تفریحی

با این سفر تفریحی جادوی رودخانه چائو پرایا را در هنگام غروب احساس می کنید و با تبدیل شدن رنگ زرد گندمی افق به هوای تاریک و روشن به نظر می رسد، زندگی در ساحل رودخانه به خواب می رود و زیبایی آن وارد بعد دیگری می شود که بهترین زمان برای شروع سفری روی رودخانه با یک کشتی تفریحی لوکس یا معمولی است و از کنار مکان های معروفی مثل معبد آران، خطوط تجاری پرقدرت شافان بی هات و قصر بزرگ عبور می کنید که در شب بسیار زیبا هستند.

سویی کابوی بانکوک تایلند

سویی کابوی، اسم یک آفریقایی- آمریکایی است که ازکلاه کابویی استفاده می کرد و اولین کافه را در این منطقه در دهه 1970 افتتاح کرد. نورهای قرمزی که در سویی کابوی منعکس می شود، باعث می شود احساس کنید که در یک کارناوال شرکت کرده اید که خیلی بهتر از رفتن به پاتپونگ و نانا پلازا می باشد. بیشتر مهاجرین میانسال، ژاپنی ها و توریست های غربی، به سوی کابوی می آیند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
مکان های دیدنی و تفریحی در بانکوک
Author Rating
51star1star1star1star1star

همچنین ببینید

تور بانکوک تابستان 95

تور بانکوک تور بانکوک تابستان 95 شامل تور بانکوک تیر 95، تور بانکوک مرداد 95 …

تور بانکوک شهریور 95

تور بانکوک تور بانکوک شهریور 95 از جمله تورهای تابستانی بانکوک می باشد که در ماه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری