چشم انداز زیبای پاتایا تایلند

پاتایا با توجه به ساحل زیبا و موقعیت مناسبی که دارد، دارای چشم انداز بسیار زیبا و چشم نوازی می باشد. در این مطلب به معرفی مکان هایی که دارای بهترین چشم انداز در پاتایا می باشند، پرداخته شده است.

چشم انداز پاتایا بر فراز تپه Pratumnak، بهترین چشم انداز در منطقه و بهترین جا برای تماشا در شب یا روز و گرفتن عکس های زیبای کلاسیک از خلیج زیبای پاتایا می باشد. به خاطر داشته باشید که این مکان با چشم انداز زیبایش، اکثرا شلوغ و پر از اتوبوس های تور است و شما اینجا تنها نیستید. البته باید بگوییم که تورها فقط 10 تا 15 دقیقه در اینجا توقف دارند و وقتی توریستها در حال برگشت به اتوبوس ها هستند، چشم انداز ساکت و آرام می شود و بهترین زمان برای لذت بردن از صحنه های خیره کننده است.

چشم انداز پاتایا علیرغم شهرت و محبوبیت اش، یک گردشگاه وسیع و طویل است که می تواند عده زیادی را در خود جای دهد، بنابراین لازم نیست منتظر بمانید تا موقعیت برای گرفتن عکس فراهم شود. منظره اصلی این چشم انداز، رو به شمال است که مناظر پیوسته ای از خلیج و ساحل پاتایا از ناکلوآ را به شما نشان می دهد. همچنین از این چشم انداز مناظری از جنوب و ساحل Jomatien را هم می توانید تماشا کنید.

برای رسیدن به چشم انداز تپه Pratumnak، از مرکز پاتایا به سمت جنوب و Bali Pier Past حرکت کنید و پل کنار ایزی کارتز را رد کنید و در عوض از زیر پل خارج شوید و به سمت راست بپیچید و در Rajchawaroon، پس از رسیدن به اولین فرعی در سمت راست بپیچید تا به Pratumnak برسید. برای رفتن به چشم انداز پاتایا می توانید از اتوبوس Baht که به بالای تپه می روند و برمی گردند هم استفاده کنید، هزینه این سفر نرخ ثابتی ندارد ولی برای برگشت باید چند صد بات بپردازید.

موارد دیگری که باید درباره این چشم انداز بدانید، شامل معبد Wat Khaophra Bat است که در بالای تپه پراتامناک قرار گرفته است. معبد بات، یک معبد جالب است  که ادعا می شود در آن یک یادگار از بودا و یادبود Kromluang قرار دارد. مورد دیگر وجود مقبره Chomphonkhetudomsak، پدر و موسس نیروی دریایی تایلند است که عده زیادی از تایلندی ها به احترام او برای مقبره اش حلقه های گل می آورند و عود می سوزانند. هر وقت از روز یا شب در تپه چشم انداز پاتایا می توانید چشم انداز فوق العاده ای از پاتایا و Jomatien را ببینید. اما بهترین زمان برای تماشا در هنگام غروب یا اوایل عصر است که نورها در حال تغییر اند و باعث خیرگی چشم انداز می شوند و مهمتر از آن، اینکه در این زمان تپه کاملا خلوت است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
چشم انداز زیبای پاتایا تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری