پرطرفدارترین تورهای داخلی بانکوک تایلند

تورهای داخلی پرطرفدار بانکوک تایلند

بانکوک یکی محبوب ترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری در جهان می باشد که هر ساله بیش از 16 میلیون نفر از این شهر بازدید می کنند. بانکوک با داشتن فرهنگی غنی و کهن، معابد اسرار آمیز، مکانهای تفریحی هیجان انگیز و زیبای های طبیعی بسیار،مکانی مناسب برای گردشگران می باشد. در این مطلب تعدادی از تورهای داخلی پرطرفدار گردشگری را از پایتخت اسرار آمیز و زیبای تایلند به شما معرفی می کنیم.

تور شهری بانکوک تایلند

در بانکوک معابد زیادی وجود دارند اما مجموعه کاخ پادشاهی (Grand palace) یکی از زیباترین آنها است که هر گردشگری باید از آن دیدن کند. مجموعه کاخ پادشاهی  دارای چندین ساختمان  باشکوه است. یکی از مهمترین آنها وات پراکائو است که به معنی “معبد بودای زمردین”است. برای وارد شدن به گراند پالاس و وات پراکائو شما باید لباس مخصوص به تن کنید. مردها‌، شلوار های بلند، لباس آستین بلند و کفش به پا می‌کنند و زن ها، دامن های بلند می پوشند. شما نیز برای وارد شدن می‌توانید در خارج از کاخ لباس مناسب اجاره کنید و از آن بازدید نمایید.

net-thai-net-bangkok-best-tours1

تور بازار شناور  Damnoen Saduak دامنوئن سادوک بانکوک تایلند

یکی از بزرگترین بازارهای شناور بانکوک، بازار شناور دامنوئن سادوک است که دیدنش برای هر گردشگری لذت بخش است. کانال های باریک آبی را تصور کنید که پر از قایق های کوچکی است که محصولات تازه، میوه و غذاهای پخته را می فروشند و با ظرافت از کنار هم عبور می کنند. شلوغ ترین ساعات کار بازار از ساعت ۶ تا ۱۱ صبح است و از این رو بهتر است که گردشگران از این شیوه سنتی خرید و فروش کالا در ساعات اولیه صبح بازدید کنند.

net-thai-net-bangkok-best-tours2

تور شام کشتی کروز بانیان تریز در بانکوک تایلند

دیدن معابد و مناظر شگفت انگیز اطراف رودخانه چائو پرایا Chao Phraya در حالی که روی کشتی و در نور شمع در حال صرف شام هستید، تجربه ای لذت بخش است. بهترین زمان برای دیدن رودخانه و زیبایی های آن، هنگام شب می باشد زیرا در شب هم از نظر درجه حرارت، هوا مناسب تر است و هم در شب به خاطر نورپردازی ساختمان ها و بناها، منظره اطراف رودخانه بسیار زیباتر است.

net-thai-net-bangkok-best-tours3

تور شهر تاریخی آیوتایا بانکوک تایلند

شهر تاریخی آیوتایا در 89 کیلومتری شمال شهر بانکوک تایلند قرار دارد. این شهر زمانی بیشتر از 400 معبد را در خود جای داده بود ولی امروزه تنها مجموعه ای از معابد و ردیف هایی از بوداهای نیمه ویران و قدیمی به جای مانده است.

net-thai-net-bangkok-best-tours4

تور آکواریم بانکوک تایلند

آکواریوم بانکوک یکی از بزرگترین آکواریوم های زیر زمینی در جنوب شرقی آسیا می باشد که در حدود 30000 گونه مختلف آبزی از سراسر جهان به نمایش گذاشته شده است. در این مجموعه، امکانات دیگری از قبیل قایق سواری بر روی آکواریوم اصلی و غذا دادن به کوسه ها و همچنین ماساژ پا توسط ماهی نیز وجود دارد.

net-thai-net-bangkok-best-tours5

تور قایق سواری روی رودخانه Kwai کوای بانکوک تایلند

در این تور با دیدن پل رود کوای که توسط اسرای گروه متفقین جنگ جهانی ساخته شده است به جنگ جهانی دوم باز می گردید. در طول گردش بر روی رودخانه می توانید از مناظر زیبا و طبیعت دست نخورده، راه آهن مرگ، موزه یاد بود جنگ جهانی و مناظر کوهستانی کنار رودخانه لذت ببرید. همینطور می توانید در آخر مسیر، فیل سواری را تجربه کنید.

net-thai-net-bangkok-best-tours6

تور شهربازی جهان رویاهای بانکوک تایلند

تور شهربازی جهان رویاهای بانکوک با انواع بازی های هیجانی، آبی، فکری و انواع نمایش های موزیکال و سرگرم کننده، تجربه ای شاد و هیجان انگیز برای کودکان می سازد. در شهربازی بانکوک،  وسایل سرگرمی زیاد وجود دارد مانند: ترن هوایی، پیست اتومیل رانی ، سرزمین یخی ، تونل وحشت ، تله کابین ، انواع قطار ، اسب و …

net-thai-net-bangkok-best-tours7

Summary
Review Date
Reviewed Item
پرطرفدارترین تورهای داخلی بانکوک تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری