پارک های آبی پاتایا

پاتایا یک شهر بینظیر برای لذت بردن از پارک آبی می باشد که لذت بهره بردن از هیجان های آبی را در انسان بر انگیخته می کند. پاتایا دارای 3 پارک آبی بزرگ به نام های پارک آبی پارک پاتایا، پارک آبی کارتون نت ورک آمازون پاتایا و پارک آبی رامایانا پاتایا می باشد. وجود انواع و اقسام وسایل و امکانات متنوع پارک آبی نظیر گرداب ها، رودخانه ها و دریاهای شبیه سازی شده، خطوط پستی، و رستوران ها با شب خاص موجب می گردد تا تمام کسانی که در  تور پاتایا خود از پارک آبی پاتایا استفاده می کنند، برای یک روز کامل بتوانند هیجانی وصف نشدنی را تجربه نمایند. وجود این امکانات هیجان انگیز از یک طرف، آب بشدت تمیز و ایمنی بسیار بالای لوازم و دستگاهها از طرف دیگر موجب گردیده است تا پارک آبی در پاتایا از جمله بهترین تفریحات پاتایا محسوب گردد. چنانچه در تور پاتایا به دنبال بازدید از پارک های آبی پاتایا هستید، با ما در ارتباط باشید.

پارک آبی پارک پاتایا

پارک آبی پارک پاتایا در ساحل جومتین پاتایا قرار دارد. پارک آبی پارک پاتایا در داخل مجموعه پارک پاتایا می باشد، که علاوه بر این پارک آبی، یک پارک تفریحی نیز دارد. پارک پاتایا با دارا بودن برجی به ارتفاع 240 متر، مکانی مناسب برای کسانی است که دوست دارند از ارتفاع زیاد، پرشی را انجام دهند. همچنین این برج دارای سه رستوران گردان با زاویه چرخش 360 درجه می باشد که مکانی بسیار عالی برای صرف غذا را رقم می زند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

AmigoGasht_PattayaPark_4

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون پاتایا

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون پاتایا، اولین پارک آبی بینظیر از سری مجموعه های شبکه (کانال) Cartoon Network می باشد. این شبکه یا کانال با هدف تبدیل کردن کاراکتر ها، و شخصیت های کارتونی و صحنه های نمایشی به واقعیت، پارک آبی کارتون نت ورک آمازون پاتایا را ایجاد نموده است. پارک آبی کارتون نت ورک آمازون پاتایا در منطقه ساتاهیپ (در فصله زمانی نیم ساعتی تا پاتایا) واقع شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

AmigoGasht_Cartoon WaterPark-9

پارک آبی رامایانا پاتایا

پارک آبی رامایانا پاتایا در جنوب پاتایا قرار دارد و بزرگترین پارک آبی تایلند نیز محسوب می گردد. پارک آبی رامایانا پاتایا در می ماه سال 2016 بطور کامل افتتاح گردیده است و در واقع جدیدترین پارک آبی تایلند نیز به شمار می آید. پارک آبی رامایانا پاتایا شامل یک زمین بازی آبی بسیار وسیع به مساحت 184.000 مترمربع، واقع در محیط طبیعی زیبا می باشد. پارک آبی رامایانا پاتایا برای همه گروه های سنی امکاناتی را در نظر گرفته است؛ از کودکان و خردسالان گرفته تا بزرگسالان. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

AmigoGasht_Ramayana_1

Summary
Review Date
Reviewed Item
پارک های آبی پاتایا
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری