پارک های آبی بانکوک تایلند

پارک های آبی بانکوک

بانکوک دارای 2 پارک آبی بزرگ و جذاب به نام های پارک آبی تالاب فانتازیا و پارک آبی سیام می باشد که بسیار پرطرفدار می باشد و درصد زیادی از کسانی که از تور بانکوک استفاده می کنند را به سمت خود می کشاند. وجود انواع و اقسام وسایل و امکانات متنوع پارک آبی نظیر گرداب ها، رودخانه ها و دریاهای شبیه سازی شده و امکاناتی از این دست، موجب می گردد تا تمام کسانی که در تور بانکوک خود از پارک های آبی بانکوک استفاده می کنند، برای یک روز کامل بتوانند هیجانی وصف نشدنی را تجربه نمایند. وجود این امکانات هیجان انگیز از یک طرف، آب بشدت تمیز و ایمنی بسیار بالای لوازم و دستگاهها از طرف دیگر موجب گردیده است تا پارک های آبی بانکوک از جمله بهترین تفریحات بانکوک محسوب گردد.

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک یکی از پارک های آبی بانکوک است که پارکی نسبتا بزرگ و جذاب می باشد و بر روی پشت بام مرکز خرید Bangkae ساخته شده است. پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک بسیار نزدیکتر به پارک آبی سیام بانکوک می باشد. پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک به تازگی مرمت شده است و یک مکان سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان می باشد. . جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

Fantasia_WaterPark_5

پارک آبی سیام بانکوک

پارک آبی سیام بانکوک کی از پارک های آبی بانکوک است که یک بخش از مجموعه بزرگ پارک سیام بانکوک می باشد که علاوه بر پارک آبی، دارای شهربازی نیز می باشد. پارک آبی سیام بانکوک به اندازه کافی سرگرم کننده و مهیج است که برای دیدن کامل آن، نیاز به صرف یک روز تمام می باشد. پارک آبی سیام بانکوک یک پارک آبی بزرگ با لوازم هیجان انگیز می باشد که بسیار متنوع و جذاب است و طرفداران زیادی نیز دارد. پارک آبی سیام بانکوک بدلیل جذابیت هایی که دارد، یکی از بهترین مراکز تفریحی بانکوک محسوب می گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

Siam_WaterPark_2

Summary
Review Date
Reviewed Item
پارک های آبی بانکوک تایلند
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری