جشنواره خرید تایلند

جشنواره خرید تایلند از جمله جشنواره های ویژه تایلند می باشد که همه ساله در تایلند برگزار می گردد و خیل عظیمی را به سمت خود می کشاند. جشنواره خرید تایلند با بیش از 400 غرفه خرید و با تنوع اجناس ارائه شده برگزار می گردد و خریدان می توانند از تخفیف های 10 تا 80 درصدی فروشگاه ها بهره مند گردند.

AmigoGasht-Thailand-Shopping1

در جشنواره خرید تایلند می توان انواع لباس ها، جواهرات و وسایل الکتریکی را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب تهیه نمود. در جشنواره خرید تایلند فروشگاه های بسیاری شرکت می کنند؛ از مراکز خرید بزرگ بانکوک گرفته تا مغازه های کوچک محلی.

تخفیف هایی که فروشگاه ها برای اجناسشان درنظر می گیرند متفاوت است، این تخفیف ها از 10 تا 80 درصد متغیر می باشند. مقامات گردشگری تایلند با همکاری با سایر صنایع گردشگری خود نظیر مراکز خرید، ایرلاین ها، هتل ها، دفاتر گردشگری، فروشگاه های بدون عوارض، مالیات و گمرکی (دیوتی فری)، فروشگاه های اجناس لوکس، باشگاه های گلف و اسپاها، جشنواره خرید تایلند را در جایی برگزار خواهند کرد که فروشندگان، بهترین اجناس و مناسبترین تخفیف را ارائه دهند.

AmigoGasht-Thailand-Shopping4

در جشنواره خرید تایلند بازدیدکنندگان می توانند علاوه بر خرید، از سایر برنامه های جانبی این فستیوال نیز لذت ببرند. جشنواره خرید تایلند با بیش از 400 غرفه خرید و با تنوع اجناس ارائه شده برگزار می گردد. برندهای معروف پوشاک در طول برگزاری این فستیوال، کل فروشگاه ها را به مراکز فروش محصولات خود تبدیل می کنند و با ارائه تخفیف های 10 تا 80 درصدی به شدت مورد استقبال قرار می گیرند.
   AmigoGasht-Thailand-Shopping6 

مراکز خرید بانکوک

منطقه سیام در بانکوک که دارای مراکز خرید بسیار ویژه ای می باشد، هسته اصلی جشنواره خرید تایلند را تشکیل می دهد. در زیر لیست بعضی از مراکز خرید بانکوک همرا با انواع جنس هایی که عرضه می کنند، ارائه شده است:

  • سیام پاراگون (BTS Siam): لباس و وسایل لوکس مد روز و و لوازم جانبی
  • سیام سنتر(BTS Siam): لباس های مد روز جوانان و طرح های تایلندی
  • سنترال ورلد (BTS Chit Lom): برندهای متوسط بین المللی
  • گیسورن ((BTS Chit Lom: طرح های تایلندی و بین المللی
  • آمارین (BTS Chit Lom): نهایت تخفیف و پوشاک ورزشی
  • ترمینال 21 (BTS Asoke & MRT Sukhumvit): بوتیک های مستقل
  • امپوریوم (BTS Phrom Pong): اجناس لوکس مد روز
  • Mega Bangna: سوپر مال نزدیک فرودگاه بین المللی سووارنابومی
  • راما مرکزی 9 (ام آر تی راما 9): برندهای متوسط بین المللی

 نشان اصلی جشنواره خرید تایلند

نشان اصلی جشنواره خرید تایلند، علامت کیف قرمز می باشد و در واقع فروشگاه هایی که این علامت را بر روی ورودی خود نصب نمودند، جز غرفه داران این جشنواره محسوب می گردند و تخفیفات ویژه ای برای خریداران خود در نظر گرفتند.

AmigoGasht-Thailand-Shopping10

تاریخ برگزاری جشنواره خرید تایلند

جشنواره خرید تایلند 2016 در تاریخ 15 جون تا 15 آگوست 2016 (26 خرداد الی 25 مرداد 95) در بانکوک تایلند برگزار می گردد.

  تور تایلند بعنوان برگزار کننده مستقیم تورهای نمایشگاهی و جشنواره ها، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات تور جشنواره خرید تایلند 2016 به شرکت ها و دفاتر وابسته در این زمینه اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور جشنواره خرید تایلند 2016 با همکاران ما در تور تایلند ارتباط باشید.

L 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری