تور کرابی تایلند نوروز 96 با پرواز تای ایرویز Thai Airways

تور کرابی تایلند

 تور کرابی تایلند نوروز 96 جزو پرطرفدارترین تورهای تایلند نوروز 96 می باشد که در نوروز 96 برگزار می گردد و علاقه مندان ویژه ای نیز دارد. سایت تور تایلند بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه در زمینه تور تایلند، پکیج های مختلف تور تایلند نوروز 96 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو تور کرابی تایلند نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت ارزان تر و کلاس پروازی مناسب تر نصیب شما می گردد. پکیج زیر مربوط به تور کرابی تایلند نوروز 96 با پرواز تای ایرویز (Thai Airways) می باشد که به مدت 6 شب و 7 روز در هتل های کرابی تایلند برگزار می گردد.

شرایط تور کرابی تایلند نوروز 96 با پرواز Thai Airways

 تور کرابی تایلند نوروز 96 با پرواز ایرلاین تایلندی تای ایرویز (Thai Airways) به مدت 6 شب و 7 روز و در تاریخ های 28 و 29 اسفند و همچنین 1، 3 و 5 فروردین برگزار می گردد. خدمات تور کرابی تایلند نوروز 96 شامل بلیط رفت و برگشت هواپیمای Thai Airways، صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری با ناهار، لیدر، اخذ ویزای عادی تایلند، بیمه مسافرتی و سیمکارت می باشد. 

قیمت تور کرابی تایلند نوروز 96

قیمت تور کرابی تایلند نوروز 96 با پرواز Thai Airways بصورت جدول ذیل می باشد. توجه گردد که با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد و هرچه رزرو زودتر انجام گیرد، می توانید از تخفیفات ویژه نوروزی سایت تور تایلند بهره مند گردید.

net-thai-net-krabi-noruz-96-01

جهت اطلاع از سایر تورهای کرابی تایلند نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای تایلند 96 اینجا کلیک نمایید

Summary
Review Date
Reviewed Item
تور کرابی تایلند نوروز 96 با پرواز تای ایرویز Thai Airways
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری