تور پاتایا تایلند نوروز 96 با پرواز تایلندی تای ایرویز Thai Airways

تور پاتایا تایلند

 تور پاتایا تایلند نوروز 96 از جمله پرطرفدارترین تورهای تایلند نوروز 96 می باشد که در نوروز 96 برگزار می گردد و علاقه مندان زیادی نیز دارد. سایت تور تایلند بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه در زمینه تور تایلند، پکیج های مختلف تور تایلند نوروز 96 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو تور پاتایا تایلند نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت ارزان تر و کلاس پروازی مناسب تر نصیب شما می گردد. پکیج زیر مربوط به تور پاتایا تایلند نوروز 96 با پرواز تای ایرویز (Thai Airways) می باشد که به مدت 6 شب و 7 روز در هتل های پاتایا تایلند برگزار می گردد.

شرایط تور پاتایا تایلند نوروز 96 با پرواز Thai Airways

تور پاتایا تایلند نوروز 96 با پرواز ایرلاین تایلندی تای ایرویز (Thai Airways) به مدت 6 شب و 7 روز و در تاریخ های 26، 28 و 29 اسفند و همچنین 1، 3 و 5 فروردین برگزار می گردد. خدمات تور پاتایا تایلند نوروز 96 شامل بلیط رفت و برگشت هواپیمای Thai Airways، صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری با ناهار، لیدر، اخذ ویزای عادی تایلند، بیمه مسافرتی و سیمکارت می باشد. 

قیمت تور پاتایا تایلند نوروز 96

قیمت تور پاتایا تایلند نوروز 96 با پرواز Thai Airways بصورت جدول ذیل می باشد. توجه گردد که با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد و هرچه رزرو زودتر انجام گیرد، می توانید از تخفیفات ویژه نوروزی سایت تور تایلند بهره مند گردید.

net-thai-net-pattaya-noruz-96-01

جهت اطلاع از سایر تورهای پاتایا تایلند نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای تایلند 96 اینجا کلیک نمایید

Summary
Review Date
Reviewed Item
تور پاتایا تایلند نوروز 96 با پرواز تایلندی Thai Airways
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری