تور تایلند پاییز 98 | قیمت تور لحظه آخری تایلند پاییز 98

تور تایلند در فصل پاییز 98 در قالب پکیج های مختلف و به تعداد روزهای دلخواه در ماه های مهر آبان آذر برگزار می گردد. قیمت تور تایلند 98 را از ما بپرسید تا از تور ارزان تایلند و تور لحظه آخری تایلند بهره مند شوید.

.

تور تایلند پاییز 95 به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می گردد. چنانچه تعداد شب بیشتری مدنظر باشد، امکان رزرو آن نیز فراهم می باشد. تور تایلند پاییز 95 بصورت تک شهر و یا بصورت ترکیبی با چند شهر تایلند برگزار می گردد که عبارتند از: تور بانکوک پاییز 95، تور پاتایا پاییز 95 و تور بانکوک پاتایا پاییز 95. رزرو تور تایلند پاییز 95 با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف نیز امکانپذیر می باشد که عبارتند از: تور تایلند با پرواز امارات، تور تایلند با پرواز قطری، تور تایلند با پرواز عمان ایر، تور تایلند با پرواز الاتحاد، تور تایلند با پرواز ایران ایر، تور تایلند با پرواز ماهان، تور تایلند با پرواز قشم ایر، تور تایلند با پرواز کاسپین، تور تایلند با پرواز معراج، تور تایلند با پرواز زاگرس.

AmigoGasht_Contact

تور تایلند مهر 95

تور تایلند مهر 95 از جمله تورهای تایلند پاییز 95 می باشد که در ماه مهر 95 برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

تور تایلند آبان 95

تور تایلند آبان 95 از جمله تورهای تایلند پاییز 95 می باشد که در ماه آبان 95 برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

تور تایلند آذر 95

تور تایلند آذر 95 از جمله تورهای تایلند پاییز 95 می باشد که در ماه آذر 95 برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

خدمات تور تایلند پاییز 95

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل های تایلند همراه با صبحانه و همراه با بصورت شارژ رایگان (Free Charge)، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت، اخذ ویزای عادی، گشت شهری، هتل مرکز شهر و نزدیک مراکز خرید.

هتل های تایلند پاییز 95

در زیر، لیست تعدادی از هتل هایی که در تور تایلند پاییز 95 قابل رزرو می باشند ارائه شده است. چنانچه هتل دیگری مد نظرتان می باشد که در لیست زیر وجود ندارد، امکان رزرو آن نیز فراهم می باشد.

هتل های بانکوک

هتل های پاتایا

AmigoGasht_Telegram2

Summary
Review Date
Reviewed Item
تور تایلند پاییز 98
Author Rating
51star1star1star1star1star

همچنین ببینید

تور تایلند

تور تایلند تور تایلند یکی از تورهای پرطرفدار می باشد که تقریبا در تمام ماه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری