تور تایلند تعطیلات شهریور 95

با توجه به تعطیلات آخر شهریور ماه که به ترتیب در تاریخ های 22 شهریور (عید غدیر 95) و 30 شهریور (عید قربان 95) می باشد، پکیج زیر ارائه می گردد. این پکیج که مربوط به تور تایلند تعطیلات شهریور 95 می باشد به نوعی در برگیرنده تور تایلند عید غدیر 95 و تور تایلند عید قربان 95 می باشد. برای اطلاع از قیمت تور ترکیبی تایلند تعطیلات شهریور 95، بلیط تایلند ویژه تعطیلات شهریور 95، ویزای تایلند، هتل های تایلند ویژه تعطیلات شهریور 95، تور لحظه آخری تایلند تعطیلات شهریور 95، تور ترکیبی تایلند تعطیلات شهریور 95 و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور پوکت و تور تایلند با ما در ارتباط باشید.

AmigoGasht_Contact

تور تایلند تعطیلات شهریور 95

تور تایلند بصورت تک شهر و یا بصورت ترکیبی با چند شهر مختلف تایلند، برگزار می گردد که عبارتند از: تور بانکوک، تور پاتایا، تور پوکت، تور ترکیبی تایلند شامل تور بانکوک پاتایا، تور بانکوک پوکت، تور پاتایا پوکت. همچنین امکان رزرو تور تایلند با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف نیز فراهم می باشد که عبارتند از: تور تایلند با پرواز امارات، تور تایلند با پرواز قطری، تور تایلند با پرواز عمان ایر، تور تایلند با پرواز الاتحاد، تور تایلند با پرواز عمان ایر، تور تایلند با پرواز ماهان، تور تایلند با پرواز ایران ایر، تور تایلند با پرواز قشم ایر، تور تایلند با پرواز کاسپین، تور تایلند با پرواز معراج، تور تایلند با پرواز زاگرس. تور تایلند معمولا به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می گردد. اما بسته به درخواست مسافران، امکان رزرو تور برای مدت زمان بیشتر نیز مقدور می باشد.

خدمات تور تایلند تعطیلات شهریور 95

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل های تایلند همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت، اخذ ویزای تایلند، گشت شهری، هتل مرکز شهر و نزدیک مراکز خرید.

هتل های تایلند

تور تایلند بدلیل داشتن کارگزاری مستقیم در تایلند، ارائه دهنده بهترین قیمت تور تایلند تعطیلات شهریور 95 می باشد. در زیر لیست تعدادی از هتل هایی که در تایلند قابل رزرو می باشند ارائه شده است. چنانچه هتل دیگری مد نظرتان می باشد که در لیست زیر وجود ندارد، امکان رزرو آن نیز فراهم می باشد.

هتل های بانکوک

هتل های پاتایا

هتل های پوکت

AmigoGasht_Telegram2

Summary
Review Date
Reviewed Item
تور تایلند تعطیلات شهریور 95
Author Rating
51star1star1star1star1star

همچنین ببینید

تور تایلند

تور تایلند تور تایلند یکی از تورهای پرطرفدار می باشد که تقریبا در تمام ماه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری