تفریحات بانکوک

بانکوک شهری زیبا و سرگرم کننده برای سفر می باشد که دارای تفریحاتی هیجان انگیز است. بازارهای محلی شلوغ، شب زنده داری در کلوپ های شبانه، لذت خوردن شام در کشتی کروز، پارک های آبی هیجان انگیز، سالن های بولینگ متعدد و غیره از جمله تفریحات بانکوک هستند که موجب گردیده است درصد زیادی از مسافران تور بانکوک، از آن بهره مند گردند. در این مطلب تعدادی از این تفریحات بانکوک معرفی شده است.

پارک سیام بانکوک

پارک سیام بانکوک یکی از مجموعه های تفریحی بانکوک می باشد که دارای شهربازی و پارک آبی است. پارک سیام بانکوک به اندازه کافی سرگرم کننده و مهیج است که برای دیدن کامل آن، نیاز به صرف یک روز تمام می باشد. پارک آبی سیام بانکوک یک منطقه بزرگ با لوازم هیجان انگیز می باشد که بسیار متنوع و جذاب است و طرفداران زیادی نیز دارد. پارک سیام بانکوک بدلیل جذابیت هایی که دارد، یکی از بهترین مراکز تفریحی بانکوک محسوب می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پارک آبی سیام اینجا کلیک نمایید.

AmigoGasht_Bangkok_Entertainment_01

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک یک پارک نسبتا بزرگ و جذاب می باشد که بر روی پشت بام مرکز خرید Bangkae ساخته شده است. پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک بسیار نزدیکتر به پارک آبی سیام بانکوک می باشد. پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک به تازگی مرمت شده است و یک مکان سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

AmigoGasht_Bangkok_Entertainment_02

بولینگ در بانکوک

بولینگ یک سرگرمی محبوب در بانکوک تایلند می باشد و طرفداران مخصوص به خودش را دارد؛ هم افراد بومی آنجا و هم گردشگرانی که به آنجا سفر می کنند.

AmigoGasht_Bowling_1

اسکیت روی یخ در بانکوک

اسکیت روی یخ در بانکوک یک راه ایده آل و سرگرم کننده برای رهایی از گرما بانکوک در فصول گرم می باشد.  اسکیت روی یخ در بانکوک علاوه بر اینکه برای بچه ها بسیار هیجان انگیز است، برای پدر و مادرها نیز جذاب می باشد. به یاد داشته باشید که پوشیدن لباس گرم و راحت، جوراب ضخیم، شلوار جین، و دستکش برای اسکیت روی یخ در بانکوک توصیه می گردد.

AmigoGasht_Bangkok_Entertainment_03

نمایش سیام نیرامیت در بانکوک

نمایش سیام نیرامیت در بانکوک یک شو و نمایش بسیار جذاب از 700 سال تاریخ تایلند و معرفی فرهنگ، آداب و رسوم و سنت های آن است. در نمایش سیام نیرامیت بانکوک بخش های مختلف و مهم تایلند به نحوی حیرت انگیز بازسازی می شود و در دل یک قصه با موضوع رمان حماسی، بخشی از تاریخ تایلند بازگو می گردد. دیدن این نمایش حیرت انگیز در یک سالن 2000 نفری، بسیار جذاب می باشد.

 AmigoGasht_Bangkok_Entertainment_04

Summary
Review Date
Reviewed Item
تفریحات بانکوک
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری