بازار ها و مراکز خرید بانکوک تایلند

مراکز خرید بانکوک تایلند

بانکوک شهری زیبا و تاریخی با معابد متعدد، بازارهای محلی شلوغ، شب زنده داری پر جنب و جوش و بازارها و مراکز خرید پر تعداد، شهری بسیار مناسب برای کسانی است که در تور بانکوک خود علاوه بر لذت بردن از جاذبه های گردشگری بانکوک و تفریحات بانکوک، به دنبال بازدید از بازارها و مراکز خرید بانکوک می باشند. وجود انواع و اقسام بازارها و مراکز خرید با تنوع قیمتی مختلف نظیر مراکز خرید ارزان بانکوک، مراکز خرید برندهای معروف بانکوک و … موجب گردیده است تا خرید در بانکوک را تقریبا همه کسانی که از تور بانکوک استفاده می کنند، تجربه نمایند. در این مطلب سعی شده تعدادی از بهترین بازارها و مراکز خرید بانکوک، چه از نظر تنوع محصول و چه از نظر تنوع قیمت و تنوع منطقه که پرطرفدار هم هستند، معرفی گردد.

لیست مراکز خرید بانکوک تایلند

در این بخش لیست بازارها و مراکز خرید بانکوک، که عمدتا از پرطرفدارترین مراکز خرید بانکوک می باشند آورده شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از موارد ذیل، بر روی آنها کلیک نمایید:

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

مرکز خرید ام بی کی بانکوک

مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک

مرکز خرید سیام سنتر بانکوک

مرکز خرید ام کوارتیر بانکوک

مرکز خرید ترمینال 21 بانکوک

مرکز خرید سنترال امبسی بانکوک

مرکز خرید سنترال چیدلوم بانکوک

مرکز خرید پانتیپ پلازا بانکوک

Summary
Review Date
Reviewed Item
بازار ها و مراکز خرید بانکوک
Author Rating
51star1star1star1star1star

یک دیدگاه

  1. مرسی از سایت خوبتون و اینهمه مطالب مفیدی که دارین. راستش من عاشق بانکوک هستم چون خیلی امکانات عالی و تفریحی داره. البته بعضی از قیمت اجناسش نسبتا گرونه. پارسال هم با تور لحظه آخری رفتم بانکوک. خیلی خوب بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری